برخورد متفاوت عادل فردوسی پور با امیر قلعه نویی در برنامه نود

برخورد شب گذشته عادل فردوسی پور با امیر قلعه نویی دو بخش کاملا متفاوت داشت. از یک سو عادل در جواب حرف های جدید قلعه نویی علیه خودش تنها به قطعه شعر نویی از نظامی (آینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن آیینه شکستن خطاست) اکتفا کرد و با نشان دادن قضاوت های گذشته […]

برخورد شب گذشته عادل فردوسی پور با امیر قلعه نویی دو بخش کاملا متفاوت داشت. از یک سو عادل در جواب حرف های جدید قلعه نویی علیه خودش تنها به قطعه شعر نویی از نظامی (آینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن آیینه شکستن خطاست) اکتفا کرد و با نشان دادن قضاوت های گذشته داور استقلال-ذوب آهن به نفع استقلال، غیر مستقیم رفتار قلعه نویی را نقد کرد.

هرچند او تنها کسی بود که در میان برنامه های تلویزیون صحبت های سرمربی استقلال را روی آنتن برد. از سویی دیگر فردوسی پور در مصاحبه با کریم باوی و دوران بازیش در شاهین بارها اسم قلعه نویی را بر زبان آورد. گویی شاهین تنها با قلعه نویی معنا گرفته است.

او به محض این که باوی صحبت های خودش را درباره شاهین صحبت کرد از عبارت شاهین زمان قلعه نویی استفاده می کرد. وقتی هم یکی از گل های باوی نمایش داده شد، فورا اسم پاسورآن که قلعه نوعی باشد را ذکر کرد. معلوم نیست این اشاره زیاد به قلعه نویی در حالی که او رابطه خوبی با سرمربی استقلال و “شخصیت حقیقی” او ندارد به خاطر این بود که قصد ایجاد رابطه بهتر با قلعه نویی را دارد و یا قصد دارد نشان دهد که در هر صورت تاریخ و نقش گسترده قلعه نویی را کتمان نمی کند؟

دانلود کنید : دانلود برنامه نود دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲

۲۶ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

حاج امیر…
آینه چون عیب تو بنمود راست.(نه راستف)

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

امیر فرخزاده عزیز ممنون از شما
اصلاح شد

KHAMENEI