سیم کارت دائمی همراه اول ۱۰۰ هزار تومن ارزان میشود

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۱۶۶ در تاریخ ۳۰ خردادماه ۹۲ تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی با تضمین همراه اول را ۱۵۶ هزار تومان به علاوه مالیات بر ارزش افزوده تصویب کرده است. وی با تشریح جزئیات این قیمت توضیح داد: بر اساس این مصوبه […]

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۱۶۶ در تاریخ ۳۰ خردادماه ۹۲ تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی با تضمین همراه اول را ۱۵۶ هزار تومان به علاوه مالیات بر ارزش افزوده تصویب کرده است.

وی با تشریح جزئیات این قیمت توضیح داد: بر اساس این مصوبه کمیسیون، شرکت مخابرات ایران می‌تواند براساس بند ۹٫۱٫۲ موافقتنامه پروانه حداکثر مبلغ سیصد و شصت هزار (۳۶۰٫۰۰۰) ریال به عنوان تضمین پرداخت از متقاضیان خریم سیم‌کارت دایمی علاوه بر تعرفه اتصال که همان مبلغ یک میلیون و دویست هزار (۱٫۲۰۰٫۰۰۰) ریال مندرج در موافقتنامه است، دریافت کند.

وی اضافه کرد: همچنین این مصوبه در تبصره‌ای تاکید می‌کند که دارنده پروانه می‌تواند در صورت درخواست مشترک و توافق وی مبلغی را به عنوان هزینه رومینگ بین‌الملل در زمانی که مشترک متقاضی استفاده از خدمات رومینگ باشد، دریافت کند و پس از مراجعت و تسویه حساب الباقی سپرده خود را دریافت کند.

این منبع آگاه ادامه داد: در این مصوبه تأکید ‌شده که دریافت مبلغ مذکور کاملاً اختیاری بوده و دارنده پروانه نباید تحت هیچ شرایطی از جمله در زمان تقاضای دریافت سیم کارت و یا حین اشتراک وی را مجبور به پرداخت مبلغ تضمین خدمات رومینگ کند.

وی تصریح کرد: به این ترتیب با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از مرداد ۹۲، تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی این اپراتور با ۱۲۰ هزار تومان هزینه اتصال به اضافه ۳۶ هزار تومان مبلغ تضمین می‌تواند حداکثر ۱۵۶ هزار تومان باشد که به این مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز اضافه می‌شود.

به گزارش فارس، پیش از این همراه اول سیم‌کارت‌های دائمی صفر خود را با قیمت ۲۵۶ هزار تومان به فروش می‌رساند.

۲۵ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI