توقف خودروی علی دایی توسط یک خانوم پس از تمرین پرسپولیس

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس : در پایان تمرین دیروز پرسپولیس زمانی که علی دایی قصد خروج از محل تمرین را داشت دو خانم که درخواستی از او داشتند مقابل ماشین سرمربی پرسپولیس ایستادند. علی دایی که قصد رفتن داشت در نهایت ایستاد اما خانم دیگری به حالت اعتراض مقابل ماشین دایی […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس : در پایان تمرین دیروز پرسپولیس زمانی که علی دایی قصد خروج از محل تمرین را داشت دو خانم که درخواستی از او داشتند مقابل ماشین سرمربی پرسپولیس ایستادند. علی دایی که قصد رفتن داشت در نهایت ایستاد اما خانم دیگری به حالت اعتراض مقابل ماشین دایی ایستاد و از او خواست که بایستد تا به حرف‌های آن دو خانمی که با سرمربی پرسپولیس کار داشتند، گوش بدهد.

سرمربی پرسپولیس که از این حرکت ناراحت شده بود سر خود را از ماشین بیرون آورد و خطاب به آن خانمی که اعتراض می‌کرد اعلام کرد این موضوع به او ارتباطی ندارد.

علی دایی سپس نامه‌ای را که آن دو زن آورده بودند، گرفت و اعلام کرد به درخواست آنها رسیدگی می‌کند.

همچنین فردی در حال فیلمبرداری از این اتفاقات بود که سرمربی پرسپولیس اعلام کرد چنین کاری را انجام ندهد و مسئولان حراست درفشی‌فر با کنار کشیدن این فرد از او خواستند فیلمی که گرفته است را پاک کند.

۲۴ شهریور ۱۳۹۲ |
KHAMENEI