مسئولان به داد بازنشستگان ذوب آهن اصفهان برسند

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایمنا : در این تجمع حدود ۱۰۰ نفر از بازنشستگان ذوب آهن اصفهان به دلیل اینکه صندوق فولاد تا این لحظه نتوانسته به تعهدات خود در قبال پرداخت حقوق آنها عمل کند معترض هستند و این اتفاق همچون گذشته سبب ترافیک سنگینی در خیابان نشاط شده است. پیش از […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایمنا : در این تجمع حدود ۱۰۰ نفر از بازنشستگان ذوب آهن اصفهان به دلیل اینکه صندوق فولاد تا این لحظه نتوانسته به تعهدات خود در قبال پرداخت حقوق آنها عمل کند معترض هستند و این اتفاق همچون گذشته سبب ترافیک سنگینی در خیابان نشاط شده است.

پیش از این نیز اوایل شهریور امسال در چندین نوبت بازنشستگان ذوب آهن نسبت به عدم پرداخت حقوق معوقه خود تجمع کردند.

رئیس سابق کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان نیز در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی ایمنا با تاکید بر اینکه بازنشستگان ذوب آهن از تیر ماه تاکنون حقوق خود را دریافت نکرده اند، اظهار داشت: متاسفانه تا این لحظه صندوق فولاد حقوق بازنشستگان را تامین نکرده و مشارکان صندوق نیز در این خصوص اقدامی انجام نداده اند.

علی اکبر خرم دشتی با بیان اینکه فقط ۶۰۰ هزار تومان به طور علی الحساب بابت حقوق تیرماه به بازنشستگان پرداخت شده است، تصریح کرد: هم اکنون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان معترض عدم پرداخت حقوق معوقه تیر و مرداد و شهریور خود هستند.

گفتنی است در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اصفهان در جریان تجلیل از تعاونی های برتر جمعی از بازنشستگان ذوب آهن در آن مراسم اعتراض خود را نسبت به حقوق معوقه خود اعلام کردند.

۲۴ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI