پسر عماد مغنیه در گوش حاج قاسم سلیمانی چه گفت ؟ + عکس

ظهور۱۲ : خبرگزاری فارس در حاشیه مراسم ختم مادر سردار قاسم سلیمانی نوشت: در میان حاضران در سالن، جوان خوش‌سیمایی بود که ارتباط عمیقی با حاج‌قاسم داشت و در طول مراسم درست پشت سر سردار ایستاده بود و گاهی بوسه‌ای بر شانه او می‌زد و هر چند دقیقه یکبار هم در گوشی باهم حرف می‌زدند […]

ظهور۱۲ : خبرگزاری فارس در حاشیه مراسم ختم مادر سردار قاسم سلیمانی نوشت:

در میان حاضران در سالن، جوان خوش‌سیمایی بود که ارتباط عمیقی با حاج‌قاسم داشت و در طول مراسم درست پشت سر سردار ایستاده بود و گاهی بوسه‌ای بر شانه او می‌زد و هر چند دقیقه یکبار هم در گوشی باهم حرف می‌زدند و حاج قاسم گه‌گداری او را در کنار خود می‌ایستاند و به برخی فرماندهان هم معرفی‌اش می‌کرد.

هر کس او را نمی شناخت، با معرفی سردار، لبخندی بر لبانش می‌نشست و پسر جوان را بغل می‌کرد و می‌بوسید.

پنج سال قبل بود که برای اولین بار او را در تلویزیون دیده بودیم. پدرش روز ۲۳ بهمن ۱۳۸۶ در محله کفرسوسه دمشق به دست تروریست‌های موساد ترور شد و شهادتش، او را از گمنامی درآورد و حالا پسر او که نام عموی شهیدش را بر وی گذاشته بودند، مانند پسر، در کنار حاج‌قاسم ایستاده بود.

او «جهاد عماد مغنیه» فرزند سردار بی‌بدیل حزب‌الله، شهید عماد مغنیه(حاج رضوان) بود.

ارتباط جهاد با حاج قاسم چیزی فراتر از رابطه یک پسر با دوست پدرش بود و هرکس نمی دانست گمان می کرد «جهاد» پسر فرمانده است.

پسر عماد مغنیه به شهادت رسید + عکس

۲۴ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :سحر

خداوند متعال پدر شهید وپدربزرگ دانشمند این جوان برومند را با مقربان درگاهش محشور فرماید .پدربزرگ ایشان مرحوم شیخ محمد جواد مغنیه صاحب تفسیر با ارزش فی ظلال نهج البلاغه وتالیفات فراوان دیگر می باشند

نويسنده ديدگاه :فرشته

شهادت مبارکت باد مرا سخت به یاد علی اکبر حسن انداختی…..

KHAMENEI