پایان کابوس دختر نوجوان/اعدام متجاوز جنسی ۱۸ ساله + تصاویر لحظه اعدام

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از روزنامه بهار :‌ پسر جوانی که با حمله به خانه دختر دانش آموزی دست و پای وی را بست و تسلیم نیت شوم خود کرد، سحرگاه دیروز در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.این جوان اعدامی که عرفان نام داشت و ۱۸ ساله بود، ۲۱ خرداد ماه امسال با […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از روزنامه بهار :‌ پسر جوانی که با حمله به خانه دختر دانش آموزی دست و پای وی را بست و تسلیم نیت شوم خود کرد، سحرگاه دیروز در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.این جوان اعدامی که عرفان نام داشت و ۱۸ ساله بود، ۲۱ خرداد ماه امسال با افشای اقدام هولناکش از سوی خانواده دختر دانش‌آموز در قائمشهر بازداشت شد.

بنا بر این گزارش، تعرض، تهدید، چاقوکشی، مزاحمت برای نوامیس و اخاذی در کلکسیون جرایم این شیطان جوان به چشم می‌خورد.دختر جوان که به خاطر تهدیدات جوان اعدامی نزدیک به دو سال ماجرای اتفاقات رخ داده برای خود را از خانواده‌اش پنهان کرده بود وقتی برای بار دوم اقدام به خودکشی کرده و به بیمارستان انتقال داده شد روی تخت بیمارستان راز هولناکش و حمله پسر جوان به خانه شان را فاش کرد.خانواده این دختر دانش آموز که از کابوس‌های شبانه دخترشان احتمال داده بودند باید وی درگیر سرنوشت شومی شده باشد با اطلاع از واقعیت ماجرا به پلیس مراجعه کرده و خواستار تعقیب عرفان شدند.دختر جوان وقتی روی تخت بیمارستان از سوی ماموران پلیس تحت تحقیق قرار گرفت در این باره گفت: مدت‌ها بود که در راه مدرسه پسر جوانی برایم مزاحمت ایجاد می‌کرد. وی در راه بازگشت به خانه مرا تعقیب می‌کرد و با تهدید چاقو مجبورم می‌کرد پول‌هایی را که همراهم بود به وی بدهم. عرفان هر بار تهدید می‌کرد اگر در این باره به کسی چیزی بگویم مرا خواهد کشت.وی ادامه داد: این اواخر حتی از من می‌خواست تا شرایطی را فراهم کنم تا او بتواند با همکلاسی‌های دیگرم آشنا شود. این نوع شکنجه‌هایش ادامه داشت تا این‌که پسر جوان چند بار مرا تا در خانه مان تعقیب کرده و محل زندگی‌ام را یاد گرفت. هر بار می‌خواستم ماجرا را با خانواده‌ام در میان گذاشته و خودم را از این کابوس نجات دهم وقتی به یاد تهدیدات وی می‌افتادم از این کار منصرف می‌شدم.

دختر دانش آموز که از یادآوری خاطرات شوم از ترس می‌لرزید در ادامه به پلیس گفت: ساعت ۱۲ ظهر روز هفتم اردیبهشت ماه بود که زنگ در خــــانه ما به‌صدا در آمد. تصور کردم دختر همسایه مان است و چون می‌داند پدر و مادرم در خانه نیستند، می‌خواهد نزد من بیاید. در را که باز کردم ناگهان با دیدن همان مزاحم همیشگی شوکه شدم ،خواستم در را ببندم اما وی با هل دادن در وارد خانه شده و در را پشت سرش بست.تهدید کردم داد می‌زنم تا همسایه‌ها به کمکم بیایند اما در همین هنگام او لگدی به شکم من زد و بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم دیدم دست و پای مرا با روسری ام بسته است. خیلی التماس کردم امـــــــا وی چاقویی را از زیر لباسش در آورده و زیر گردن من گذاشت. با گریه خواستم کاری با من نداشته باشد.

وی با کارد ضربه‌ای به دستم زد و ضربه‌ای هم به پایم وارد کرد او هیچ اعتنایی به گریه‌هایم نکرد و از صحنه سیاه فیلمبرداری کرده و گفت اگر موضوع را به کسی بگویم هم فیلم را پخش می‌کند و هم این‌که مرا خواهد کشت.خانواده‌ام به‌خاطر زخم‌هایی که با ضربات چاقوی عرفان روی دستم ایجاد شده بود پرسیدند من نیز از ترس گفتم که در غیاب آن‌ها زمین خورده و بدنم زخمی شده است.مرا به بیمارستان بردند و به مدت سه روز بستری بودم. در بیمارستان نیز همان مزاحم همیشگی به داخل اتاقی که بستری بودم آمده و تهدید خود را تکرار کرد. هر شب با کابوس حادثه‌ای که برایم رخ داده بود به خواب می‌رفتم تا این‌که دیگر نتوانستم طاقت بیاورم و تصمیم گرفتم خودم را از بین ببرم. وقتی خانواده‌ام از اقدام به خودکشی من باخبر شدند به سرعت مرا به بیمارستان انتقال دادند.بر اساس این گزارش، به دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب قائمشهر پسر جوان ردیابی و بازداشت شد. عرفان در حالی‌که در بازجویی‌های نخستین پلیس هر گونه اطلاعی از ماجرای شیطانی را نمی‌پذیرفت وقتی فیلم‌های سیاه در داخل گوشی تلفن همراهش پیدا شد اتهام را به گردن گرفته ولی ادعا کرد با دختر دانش‌آموز دوستی داشته است.

این ادعاها در حالی از سوی عرفان مطرح شد که بازبینی فیلم تهیه شده از سوی عرفان راستگویی‌های دختر دانش آموز را تایید می‌کرد. در همین حال بر اساس بررسی‌های انجام گرفته از زندان قائمشهر مشخص شد عرفان دارای سوابق متعددی در زمینه ایراد ضرب و جرح و مزاحمت برای زنان و… است.با توجه به این دلایل با صدور قرار مجرمیت، پرونده برای رسیدگی به شعبه دادگاه کیفری استان مستقر در قائمشهر ارسال شد. قاضی دادگاه نیز با توجه به مدارک و مستندات موجود در پرونده و اعترافات صریح عرفان، وی را مستحق اشد مجازات دانسته و رأی به اعدام وی با چوبه دار در یکی از میادین قائمشهر دادند.با توجه به‌اعتراض عرفان به حکم، رسیدگی پرونده به شعبه ۱۱ دیوان عالی کشور ارسال شده و قضات پس از بررسی‌های انجام گرفته رأی صادره از سوی دادگاه کیفری استان مازندران را تایید کردند.بنا بر این، رأی صادره پس از اعلام نظر ریاست قوه قضائیه روز ۲۰ شهریور برای اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب قائمشهر فرستاده شد و سحرگاه شنبه ۲۳ شهریور در حضور تعداد زیادی از مردم قائمشهر در میدان ولایت به اجرا در آمد.

۲۴ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI