امکانات جدید گوگل برای نرم افزار موبایل Gmail + دانلود

میلیون ها نفر در سرتاسر این دنیای خاکی از سرویس‌میل گوگل یا همان «جی‌میل» استفاده می‌کنند و روی صحبت ما امروز با کسانی نیست که با کامپیوتر از این سرویس استفاده می‌کنند چون این سرویس در همه مرورگرهای دسکتاپی یک شکل است و تفاوتی ندارد. خبر ما امروز مربوط به کسانی است که با تلفن […]

میلیون ها نفر در سرتاسر این دنیای خاکی از سرویس‌میل گوگل یا همان «جی‌میل» استفاده می‌کنند و روی صحبت ما امروز با کسانی نیست که با کامپیوتر از این سرویس استفاده می‌کنند چون این سرویس در همه مرورگرهای دسکتاپی یک شکل است و تفاوتی ندارد.

خبر ما امروز مربوط به کسانی است که با تلفن های همراه ساده، موبایل های هوشمند و تبلت از سرویس میل گوگل استفاده می‌کنند.

استفاده از جی میل روی دستگاه ها همراه مثل موبایل و تبلت با روش های متفاوتی انجام می‌شود. مثلا از طریق اپلیکیشن جی میل که البته نیازمند در اختیار داشتن یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت است.

اما کسانی نیز هستند که تلفن همراه هوشمند ندارد و یا نمی خواهند از اپلیکیشن رسمی جی میل استفاده کنند، باید از طریق وب و با استفاده از مرورگرهای موبایلی شان به وب‌سایت جی میل رفته و ایمیل های شان را مطالعه کنند.

اگر جز دسته دوم هستید باید بدانید که در وب‌سایت جی‌میل تغییرات اساسی رخ داده است و یا به عبارتی این سایت بازسازی شده بهبودهای بسیار خوبی صورت گرفته است که کار با این سایت را به مراتب آسان‌تر از گذشته کرده است.

قابلیت های نسخه موبایلی Gmail جدید:

۱٫ اولین مورد ظاهر این وب‌سایت است که نسبت به قبل بسیار بهتر شده است و از کندی سابق کاسته شده است.

۲٫ اضافه شدن نواری که به کاربر این امکان را می‌دهد تا به سرویس های دیگری چون مترجم گوگل، گوگل پلاس، موتور جستجو و تقویم دسترسی پیدا کند.

۳٫ سرعت بارگذاری بالا در نسخه جدید. ۴٫ افزایش سرعت در ارسال و دریافت ایمیل.

۴٫ تعداد تپ کردن های شما نیز طبق گفته های گوگل کمتر شده است. یعنی برای انجام کارهای مختلفی نیازی به تپ کردن های متوالی نخواهید داشت.

۵٫ یک سایدبار نیز در قسمت سمت راست وجود دارد که به شما امکان مشاهده بخش های مختلفی که اخیرا به جی میل اضافه شده اند را می دهد. بخش هایی مثل Primary، Social و Promotions.

در کل نسخه جدید بسیار سریع تر، ساده تر و جایگزین خوبی برای اپلیکیشن جی میل می‌باشد.

برای دانلود جدیدترین نسخه این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

۲۳ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI