عباس خالدار دستگیر شد

جام نیوز نوشت : دو سارق زورگیری که با یک دستگاه موتورسیکلت از هموطنان زورگیری می‌کردند، در اولویت کار ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند. هویت این دو دوست بی‌رحم که در مناطق مختلف به زور چاقو و گاز اشک آور اموال مردم را تصاحب می‌کردند به نام عباس معروف به عباس […]

جام نیوز نوشت : دو سارق زورگیری که با یک دستگاه موتورسیکلت از هموطنان زورگیری می‌کردند، در اولویت کار ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

هویت این دو دوست بی‌رحم که در مناطق مختلف به زور چاقو و گاز اشک آور اموال مردم را تصاحب می‌کردند به نام عباس معروف به عباس خالدار و محسن شناسایی شد.

در حالی که هویت این دو متهم برای پلیس محرز شده بود ماموران پلیس پایگاه هفتم پلیس اگاهی تهران بزرگ، پس از چند روز فعالیت اطلاعاتی موفق شدند دو متهم را در حین پرسه زنی در محدوده پامنار ردیابی و در یک اقدام ضربتی دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ عباسعلی محمدیان درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهمان پس از انتقال به پایگاه مربوطه به بیش از ۶۰ مورد سرقت به عنف با تهدید و ضرب و شتم اعتراف کردند.

گفتنی است تحقیقات از متهم کماکان ادامه دارد.

بر چسب ها
۲۱ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI