سفر دور دنیا یک زن برای برقراری رابطه جنسی با ۱۰۰ هزار مرد/عکس

با نگاهی کوتاه به وضعیت فساد در غرب برای هر ناظر بی‌طرفی اثبات می‌شود که روز به روز بر دامنه وسعت بی‌بند و باری در اروپا و آمریکا افزوده شده؛ یعنی درست همان کشورهایی که خود را مهد تمدن و پیشرفت و حقوق بشر می‌دانند و در عین حال، بی‌بند و باری را نه‌تنها در […]

با نگاهی کوتاه به وضعیت فساد در غرب برای هر ناظر بی‌طرفی اثبات می‌شود که روز به روز بر دامنه وسعت بی‌بند و باری در اروپا و آمریکا افزوده شده؛ یعنی درست همان کشورهایی که خود را مهد تمدن و پیشرفت و حقوق بشر می‌دانند و در عین حال، بی‌بند و باری را نه‌تنها در کشورهای خود که در مشرق‌زمین و دیگر کشورهای جهان ترویج می‌کنند.

در این میان، شیاطینی از جنس انس هم دیده می‌شوند که به تشدید روزافزون فساد و فحشا در خشکی و دریا همت گمارده‌اند. در تازه‌ترین این فساد‌ها، یک زن لهستانی از مدتی پیش سفر توریستی جنسی خود به دور دنیا را آغاز کرده و تصمیم گرفته است در بازدید از شهرهای مختلف دنیا با مردانی از همه شهرهای جهان رابطه نامشروع جنسی برقرار کند.

جالب اینکه وی در تازه‌ترین مقصد خود قرار است همزمان با اوج‌گیری بحران در کشور اسلامی مصر، به قاهره سفر کند! وی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته ۲۱ سال سن دارد و سفر خود را از ورشو آغاز کرده و تاکنون با ۲۸۴ مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام مأموریت شیطانی خود به ۳۳ هزار ساعت زمان نیاز دارد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :مهدی (پ)

خاک تو سر کثیفش کنن، اگه قصد سفر به ایران داشته باشه، چجوری باهاش برخورد میشه؟

نويسنده ديدگاه :مسعود

حروم زاده شاخ ودم نداره که!!!!!

نويسنده ديدگاه :امیر

پاره نششششششدی جند۰

نويسنده ديدگاه :انسیه

کثیف …

نويسنده ديدگاه :ناشناس

دنیا ترس ناک

نويسنده ديدگاه :رضا

اگه بیاد ایران که مردم میریزن سرش ولی ایران نمیا و میره به کشورای عربی و اونام که کیر دارن …….صد در صد جوری جرش میدن که دیگه از همونجا برگرده به خونشو تا اخره عمرش با یه بچه هم هوس سکس نکنه البته اگه زنده ز بیمارستانای اونج خارج بشه ولی خوب دیگه اون دنیا بلایی سرش میاد که خدا به هیچ مسلمونی حتی یه لحظشو هم نشون نده

KHAMENEI