تجاوز جنسی و قتل باربی ۱۸ ساله آمریکایی + عکس

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از دیلی میل ، جسد مرده دختری زیبا به نام ” لارن دابورن ” که برای خرید به سوپرمارکت رفته بود توسط افرادی ناشناس پس از تجاوز جنسی به قتل رسید . تجاوز جنسی توسط پزشکی قانونی پس از بررسی های لازم تایید شد و پلیس شهرستان ناسائو در شهر […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از دیلی میل ، جسد مرده دختری زیبا به نام ” لارن دابورن ” که برای خرید به سوپرمارکت رفته بود توسط افرادی ناشناس پس از تجاوز جنسی به قتل رسید .

تجاوز جنسی توسط پزشکی قانونی پس از بررسی های لازم تایید شد و پلیس شهرستان ناسائو در شهر لانگ آیلند نیویورک به دنبال قاتل و یا قاتلین متجاوز است.

بدن وی در ابتدا توسط لیبنرگ دوست برادر وی در کنار بطری شکسته شده که به وسیله آن مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود درحالی که با یک طناب به دور گردن خفه شده بود پیدا و پلیس را در جریان قرار دادند.

لارن دابورن به همراه دو همکلاسی دختر و پسر خود گشت گزاری سه ساعته را در یک پارک جنگلی در شهرستان ناسائو را داشتند که در طول مسیر ۲ تن از آنان به منظور خرید مواد غذایی از آنان جدا شده لارن به همراه دوست دیگرش بر روی پل عابر پیاده به انتظار آنان می باشد.

( محل کشته شدن لارن پس از تجاور جنسی وحشیانه )

بعد از بازگشت یک ساعته آنان شاهد جسد برهنه لارن و ناپدید شدن سامانتا شدند. دوستان لارن گفتند او به دلیل زیبارویی ربوده شده و مورد تجاوز قرار گرفته بود.

پلیس تحقیقات خود را برای دستگیری هر چه سریعتر قاتل و یا قاتلین آدم ربا آغاز نموده است.

۱۸ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :حقگو

قابل توجه اونایی که سنگ آمریکا رو به سینه میزنید::::
این است آزادی در آمریکا؟؟؟؟؟
نیویورک چه قدر شهر بافرهنگ و متمدنی است و البته فعالیتهای غیر اخلاقی اصلا اونجا وجود ندارهبا ور کنین!!!!!

نويسنده ديدگاه :ناشناس

هر جایی آدم وحشی و بد سرشت و دیوانه وجود داره .

KHAMENEI