همسریابی با یک روش عجیب/عکس

ظهور۱۲ : بسیار اوقات در اخبار روش های جالب و عجیب برخی را برای همسریابی مشاهده کرده اید . در جدید ترین نمونه، یک فرد ۵۸ ساله آمریکایی به نام رابرت دارلینگ که در نیوجرسی بخاطر همین مسائل از کار اخراج شده است و مشغول به دستفروشی است و به سختی زندگی روزمره اش را […]

ظهور۱۲ : بسیار اوقات در اخبار روش های جالب و عجیب برخی را برای همسریابی مشاهده کرده اید .

در جدید ترین نمونه، یک فرد ۵۸ ساله آمریکایی به نام رابرت دارلینگ که در نیوجرسی بخاطر همین مسائل از کار اخراج شده است و مشغول به دستفروشی است و به سختی زندگی روزمره اش را میچرخاند با در دست داشتن پلاکاردی در سطح شهر به دنبال همسر ایده آل خود میگردد .

رابرت برای مدت ۱۲ سال است در خیابان ها می گردد و بر روی کاغذی آرزوها و خواسته هایش از همسر آینده را نوشته است. او قصد دارد با خانمی ازدواج کند که بسیار پولدار بوده و چهره زیبایی نیز داشته باشد.

رابرت بر روی یکی از پلاکارد هایش چنین مینویسد : ” من به دنبال خانمی خوب و پولدار هستم تا همسرم شود. تابه حال ازدواج نکرده ام و بچه ای ندارم لطفا اگر مرا دوست داریم با من تماس بگیرید. ”

او از سال ۲۰۰۱ کار همسریابی خود را آغاز کرده است . او در ابتدا فاصله میان شهرهای آمریکا را پیاده طی می کرده و برای همسریابی خود فریاد می زده است اما حالا با استفاده از برگه های مختلف انیکار را انجام می دهد.

۱۶ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI