تمایل شورای شهر تهران بر شهردار شدن قالیباف

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین جلسه مشترک اعضای منتخب شورای شهر تهران،‌ اظهار داشت: در این جلسه فرآیند و مکانیزم انتخاب شهردار مورد بررسی قرار گرفت و اعضای شورا درباره آن به توافق رسیدند. وی با بیان اینکه فرآیند در نظر گرفته شده در ۳ مرحله فهرست طولانی، فهرست […]

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین جلسه مشترک اعضای منتخب شورای شهر تهران،‌ اظهار داشت: در این جلسه فرآیند و مکانیزم انتخاب شهردار مورد بررسی قرار گرفت و اعضای شورا درباره آن به توافق رسیدند.

وی با بیان اینکه فرآیند در نظر گرفته شده در ۳ مرحله فهرست طولانی، فهرست متوسط و رأی‌گیری تعیین شده و هنگام انتخاب شهردار مورد استفاده قرار می‌گیرد، ادامه داد: دومین جلسه شورای شهر دوره چهارم به انتخاب شهردار اختصاص می‌یابد.

عضو منتخب شورای دوره چهارم شهر تهران درباره اهمیت ریاست شورای شهر تهران نیز اظهار داشت: فارغ از اینکه چه کسی رئیس شورا باشد، فرد عهده‌دار این مسئولیت باید خود را برای شورای ۳۱ نفره با خواسته‌های بیشتر، سطح تخصصی و حرفه‌ای بالاتر آمادگی کند تا با ایجاد تعامل و داشتن جایگاه پدری بتواند همه اعضای شورای شهر را به کار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: به عقیده بنده در حال حاضر تمایل عمومی اعضای شورای شهر برای انتخاب ریاست شورای شهر به سمت مهدی چمران با توجه به مدیریت چندین ساله وی، و برای انتخاب شهردار نیز تمایل عمومی به سمت قالیباف معطوف است.

۷ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI