دستگیری دخترانی که ساپورت اسرائیل پوشیده بودند/عکس

چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند تا پروژه اندام نمایی زنان در خیابان های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد. در شرایطی پروژه بی عفتی و هجوم به باورهای اجتماعی در ابعادی […]

چند روز پیش از سوی نیروی انتظامی دو دختر جوان که با ساپورت هایی منقش به پرچم اسرائیل در میدان ونک در حال تردد بودند دستگیر شدند تا پروژه اندام نمایی زنان در خیابان های تهران، رنگ و بویی جدید به خود بگیرد.

در شرایطی پروژه بی عفتی و هجوم به باورهای اجتماعی در ابعادی گسترده کار خود را به ریشه های فکری جوانان رسیده است جای این سوال است که چرا مطبوعات کشور به عنوان وکیل مدافع حقوق مردم در این زمینه هیچ گونه ورودی پیدا نکرده و از نگاه جامع شناختی به چالش ها و تهدیدات این موضوع نپرداخته اند. جالب اینجاست که در قبال این موضوع بسیاری از فعالان رسانه ای برگزیدن سکوت را بر حرف زدن ترجیح داده اند و چشم های خود را بر واقعیت تلخی که بسترساز بسیاری از جرایم در آینده نزدیک خواهد بود بسته اند.

موضوع پروژه ” اندام نمایی ” هر چند مفهومی سیاسی در ابعاد خود دارد اما نباید فراموش کرد که کم کاری های اجتماعی صورت گرفته در این بخش هم اکنون عرصه را به تنگ آورده و اصحاب رسانه را به عنوان چشم های بینای اجتماعی به حاشیه کشیده است.موضوعی که افعی گونه بر جامعه چمبره زده و هر روز تعداد زیادی از جوانان را به کام زهر آگین خود می کشد و رسانه ها تنها در برابر آن با رویکردی منفعالانه چشم انتظار آینده مانده اند.

نباید این نکته را به فراموشی سپرد در جامعه ای که وجود حداقل های اخلاقی ارزش طلقی می شود این دسته از جوانان با چه رویکردی و با چه منطقی اینگونه بی مهابا به صورت جامعه چنگ می زنند تا کم کم بطن اجتماع را به نوعی بی خیالی به این موضوع و یا عادی شدن تن نمایی ترغیب کنند موضوعی که اکنون برای رسانه ها عادی سازی شده و با سری رو به پایین از کنار آن عبور می کنند.

۴ شهریور ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :الهه

بنظرم اینها از روی لج این کارو کردند آخه کجاش این ساپورته قشنگ که اینا پوشیدند؟!

نويسنده ديدگاه :broozkade

افزایش چشم گیر آمار سایت شما به صورت تضمینی

تعداد زیاد کاربران آنلاین لینک باکس خود دلیلی بر اثبات چنین ادعایی است .

کافیست لینک باکس ما رو در سایتتون قرار بدید و روزانه یک لینک خود را ارسال کنید تا لینک شما در پربازدید ترین سایت های ایران به نمایش دربیاد .

http://broozkade.ir/page/box

بدون تبلیغات
با لینک مستقیم
سرعت فوق العاده بالا در بارگزاری
نمایش لحظه ای تعداد افراد آنلاین

KHAMENEI