دلیل اصلی دلخوری فتح‌ الله‌ زاده از امیر قلعه نویی فاش شد

روزنامه در قسمت شوک خود نوشت : دلیل اصلی دلخوری فتح‌ الله‌ زاده از مربی تیمش بالاخره فاش و مشخص شد که منشأ این ناراحتی‌ها، چیزی جز شایعات و شنیده‌های این روزها بوده است. همه چیز به ملاقات‌های امیر قلعه‌نویی برمی‌گردد. خیلی‌ها تصور می‌کنند ماجرای دلخوری مدیرعامل و سرمربی استقلال از یکدیگر، به تعریف امیر […]

روزنامه در قسمت شوک خود نوشت : دلیل اصلی دلخوری فتح‌ الله‌ زاده از مربی تیمش بالاخره فاش و مشخص شد که منشأ این ناراحتی‌ها، چیزی جز شایعات و شنیده‌های این روزها بوده است.

همه چیز به ملاقات‌های امیر قلعه‌نویی برمی‌گردد. خیلی‌ها تصور می‌کنند ماجرای دلخوری مدیرعامل و سرمربی استقلال از یکدیگر، به تعریف امیر قلعه‌نویی از سردار رویانیان و اختلاف سرمربی استقلال با علیپور و عزیز محمدی که از دوستان صمیمی فتح‌اللـه‌زاده هستند برمی‌گردد اما به گفته یک منبع آگاه، اصل موضوع به ملاقات‌های چند هفته اخیر امیر قلعه‌نویی با چهره‌ها و شخصیت‌های مختلف مربوط می‌شود.

می‌گویند پس از ملاقات‌های مهم امیر قلعه‌نویی با برندگان اصلی انتخابات ریاست جمهوری، شایعاتی پیرامون تغییر مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال و انتخاب یکی از دوستان صمیمی امیر به عنوان جانشین فتح‌اللـه‌‌زاده به گوش می‌رسید و همین شایعات نخستین شکاف را میان مدیرعامل و سرمربی مجموعه آبی ایجاد کرد. جالب است بدانید فتح‌اللـه‌زاده تا زمان رأی اعتماد ندادن مجلس به سلطانی فر، از پاسخگویی به طعنه و کنایه‌های امیر خودداری کرد اما همین که مطمئن شد سلطانی‌فر وزیر نمی‌شود سکوت را شکست. البته نزدیکان امیر می‌گویند فتح‌اللـه‌زاده از همان ابتدا نیز به اشتباه از دست امیر دلخور شد چرا که ملاقات‌های قلعه‌نویی هیچ ارتباطی به تغییر مدیرعامل باشگاه ندارد.

۳۱ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI