انتقال چاق‌ ترین فرد جهان به بیمارستان با جرثقیل

برای انتقال چاق‌ ترین فرد جهان به بیمارستان دیوار اتاق را شکافتند و او را با جرثقیل از ساختمان بیرون بردند این مرد با درخواست اقوامش برای درمان طی هماهنگی‌های پادشاه با هواپیمایی مجهز و دارای صندلی اختصاصی از محل زندگی‌اش در جیزان به ریاض منتقل شد. امدادگران برای خارج کردن این مرد از داخل […]

برای انتقال چاق‌ ترین فرد جهان به بیمارستان دیوار اتاق را شکافتند و او را با جرثقیل از ساختمان بیرون بردند

این مرد با درخواست اقوامش برای درمان طی هماهنگی‌های پادشاه با هواپیمایی مجهز و دارای صندلی اختصاصی از محل زندگی‌اش در جیزان به ریاض منتقل شد. امدادگران برای خارج کردن این مرد از داخل اتاقش مجبور به تخریب بخشی از دیوار خروجی ساختمان شدند و با توجه به این‌که او به هیچ‌وجه از راهرو عبور نمی‌کرد با استفاده از جرثقیل عملیات انتقال بیمار به آمبولانس را انجام دادند. شاعری در طول دو سال و نیم گذشته در خانه خود محبوس شده بود و به‌دلیل وزن زیاد قادر به خروج از خانه و حتی ایستادن روی پاهایش نبود.

ملک عبدالله پادشاه عربستان ۶ ماه قبل دستور درمان این پسر چاق را داده بود اما با توجه به این‌که تخت مناسب برای نگهداری این فرد سنگین وزن وجود نداشت، سفارش آن به‌کارخانه امریکایی داده شد و تا آماده شدن تخت اجباراً عملیات درمانی به تعویق افتاد. به‌ گفته پزشکان، قرار است این پسر چاق با رژیم غذایی و فعالیت‌های ورزشی در مدت تعیین شده‌ای وزن کم کند و تا به این لحظه متخصصان برای کاهش وزن او عمل جراحی را در نظر نگرفته‌اند. شاعری در حال حاضر پس از این عملیات انتقال نفسگیر در بیمارستانی در ریاض بستری است و همه هزینه‌های درمانش توسط ملک‌ عبدالله تامین می‌شود.

کارشناسان گینس معتقدند پس از مرگ مینوچ امریکایی، شاعری چاق‌ترین فرد حال حاضر جهان است

۳۱ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI