دخترایی که برای دیدن احسان علیخانی صف کشیدند + تصاویر

نشست نقد و بررسی برنامه تلویزیونی ماه عسل ظهرامروز دوشنبه با حضور عوامل این برنامه و احسان علیخانی درفرهنگسرای رسانه برگزار شد.

نشست نقد و بررسی برنامه تلویزیونی ماه عسل ظهرامروز دوشنبه با حضور عوامل این برنامه و احسان علیخانی درفرهنگسرای رسانه برگزار شد.

احسان علیخانی در نشست نقدو بررسی برنامه تلویزیونی ماه عسل در فرهنگسرای رسانه

۲۹ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

بسمه تعالی
قرآن کریم می فرماید .:
والفتنة اشد من القتل . :
فتنه گری و فتنه انگیزی ازقتل و کشتن انسانها بدتر است . :
و قاتلوهم حتی لا تکون فتنه . :
بکشید فتنه گران را تا فتنه ای باقی نماند . :
واقتلوهم حیث ثقفتموهم . :
: فتنه گران را هرکجا یافتید بکشید .
صدق الله علی العظیم . :
همچنین علی ابن ابیطالب (ع) میفرمایند . :
: چشم فتنه را باید ازهدقه درآورد .
اگربخواهیم نظام مقدس جمهوری اسلامی عزیزمان همچنان از پیچ و خم های پیش رو با صحت و سلامت و صلابت عبورکند باید برخوردی قرآنی و مکتبی داشته باشیم
متاسفانه ما درسال ۷۷ شاهد فتنه گریهای کسانی درقتلهای زنجیره ای بودیم که مجدداً در ۱۸ تیرسال ۷۸ درکوی دانشگاه ، نقش آفریدند و همین بزرگواران اصلاح طلب افراطی بودند که در سال ۸۲ توطعه تحصن نمایندگان در مجلس شورای اسلامی و تهدید استعفای اعضای کابینه دولت اعم از وزرا و استانداران و معاونین مربوطه را به رهبری آقای محمد رضا خاتمی به اجراء گذاشتند و برای بار چهارم بود که فتنه بزرگ سال ۸۸ را با هماهنگی امریکا انگلیس و اسرائیل و عموم تکنوکرانهای پیرامون آیةالله هاشمی رفسنجانی با یک دروغ تقلب در انتخابات ، خیانتگرانه ، خباثت خود را به اوج رساندند و ضمن میلیاردها تومان خسارت به اموال عمومی پایتخت جمهوری اسلامی را به آتش و خون کشیدند و ۸ ماه متوالی ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را انگشت نمای خود کردند و همه این فتنه ها و توطعه ها و خیانت ها و خباثت ها تنها و تنها برای ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزیز و علیه مقام عظمای ولایت طراحی و برنامه ریزی و به کار گرفته شد .
اگر مِنبَعد : و در آستانه تغییر سیاسی در کشور ، قوه قضائیه ما بخواهد مکتبی و قرآنی عمل نکند بازهم ازجانب همین فتنه گران و توطعه گران خبیث باید شاهد فتنه ای دیگر باشیم .
لذا : ما ازقوه محترم قضائیه می خواهیم .
سران فتنه گر و فتنه انگیز فتنه بزرگ سال ۸۸ را که فتنه گریهای آنان محرز است را قویاً و بدون ملاحظه بعضی ازشخصیت ها به پای میز محاکمه کشانده و آنان را با مجازات مرگ محکوم و به دار مکافات بی آویزد .
یقیناً : اعدام سران فتنه گر و فتنه انگیز سال ۸۸ از اعدام هزاران شرور چاقوکش ” خیرو برکتش ” برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیشترخواهد بود
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

نويسنده ديدگاه :محمد

جنابعالی شکر زیادی خوردید.

نويسنده ديدگاه :سارا

خب آقا خوشگلی دردسر داره………..

نويسنده ديدگاه :مهدویون

خانم این چه لحنی هست؟!

KHAMENEI