دختر پادشاه سابق رومانی به اتهام خروس بازی دستگير شد/تصویر

پليس امريكا در اورگان، در يك عمليات گسترده دختري از بازماندگان خانواده سلطنتي رومانی و شوهرش را به اتهام راه‌اندازي مسابقات غيرقانوني نبرد خروس‌‌ها دستگير كرد و به زندان انداخت. به گزارش پليس اورگان اين پرنسس ۶۰ ساله به نام ايرينا والكر و همسر ۶۷ ساله‌اش جان و سلي والكر متهم هستند كه با راه‌اندازي […]

پليس امريكا در اورگان، در يك عمليات گسترده دختري از بازماندگان خانواده سلطنتي رومانی و شوهرش را به اتهام راه‌اندازي مسابقات غيرقانوني نبرد خروس‌‌ها دستگير كرد و به زندان انداخت.

به گزارش پليس اورگان اين پرنسس ۶۰ ساله به نام ايرينا والكر و همسر ۶۷ ساله‌اش جان و سلي والكر متهم هستند كه با راه‌اندازي باند شرط‌بندي در نواحي اطراف اورگان، نبردهاي خونيني را ميان خروس‌هاي جنگلي طرح ريزي مي‌كردند.

در اين عمليات علاوه بر اين پرنس رومانيايي و همسرش چهار نفر ديگر نيز دستگير شده‌اند كه اين افراد به عنوان سران گروه خروس باز در دادگاه فدرال پورتلند محاكمه خواهند شد. دوازده نفر ديگر از اورگان و واشنگتن نيز دستگير شده‌اند كه اين افراد با جرايم كمتر جريمه شده‌اند.

طبق تحقيقات پليس امريكا طي دو سال اخير والكر و گروهش ۱۰ رقابت مختلف را برگزار كرده‌اند كه اين رقابت‌ها روزانه ۲ هزار دلار براي گروه درآمد داشته است.

اين افراد كه يكي از جرايمشان آزار و اذيت حيوانات است با بستن تيغ‌هاي برنده‌اي به پاي خروس‌ها آن‌ها را به ميدان نبرد مي‌فرستادند تا با زخمي شدن هر يك از آن‌ها هيجان مسابقات افزايش يابد و طرفداران بيشتري به حضور در اينگونه مسابقات ترغيب شوند.

چهار متهم ديگر اين پرونده ماريو پرز ۶۲ ساله، ديويد سانچس ۲۹ ساله، خوزه لوييس و يرگن راميرز ۴۸ ساله و اورليا گارسيا مندوساي ۳۳ساله هستند كه همگي در انتظار محاكمه در زندان به سر مي‌برند. طبق احكام قضايي امريكا هر كدام از اتهامات شرط‌بندي غيرقانوني، آزار و اذيت حيوانات و… حداكثر ۵ سال زندان و جريمه نقدي ۲۵۰ هزار دلار را در پي دارد كه با توجه به جرايم هر فرد در پايان دادرسي براساس آن‌ها حكم اين افراد صادر مي‌شود.

به گزارش روزنامه‌هاي اورگان، ايرينا والكر دختر آخرين پادشاه روماني است. شوهر اين پرنسس در فاصله سال‌هاي ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳به عنوان كلانتر بخش كاس كانتي فعاليت مي‌كرد.

۲۸ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI