ابتکار عمل خارق العاده مسئولان اتریش بر روی آسمان + عکس

مقامات گردشگری اتریش به تازگی سکویی ساخته‌اند که در ارتفاع ۳۶۰ متری زمین قرار دارد و با قدم گذاشتن روی سکو هر کسی خود را بر فراز ابرها تصور می‌کند. روستای کوهستانی هالتات یک منطقه گردشگری جذاب است در حالی که سکوی شگفت‌انگیز آسمانی، گردشگران بسیاری را به این منطقه کشانده است. این سکوی مثلثی […]

مقامات گردشگری اتریش به تازگی سکویی ساخته‌اند که در ارتفاع ۳۶۰ متری زمین قرار دارد و با قدم گذاشتن روی سکو هر کسی خود را بر فراز ابرها تصور می‌کند.

روستای کوهستانی هالتات یک منطقه گردشگری جذاب است در حالی که سکوی شگفت‌انگیز آسمانی، گردشگران بسیاری را به این منطقه کشانده است.

این سکوی مثلثی شکل با ۱۲ متر طول بر فراز کوه‌های سر به فلک کشیده قرار دارد که با ایستادن روی آن هر گردشگری خود را سوار بر ابرها در آسمان تصور می‌کند.

این پل آسمانی با قرار گرفتن بر فراز معروف‌ترین دریاچه اتریش صحنه‌ای کاملاً رویایی را برای بازدیدکنندگان به ارمغان آورده است.

پل مثلثی شکل ۲۰۰ تن وزن دارد و کاملاً حرفه‌ای و با تلفیق هنر و معماری مدرن ساخته شده است. مشاهده دریاچه در زیر پاها و قرارگرفتن بین زمین و آسمان فضایی دلنشین برای گردشگران به وجود آورده است.

۲۸ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI