آغاز ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی ۹۲

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم با اشاره به آغاز ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی، گفت: ۱۴ هزار و ۴۸۸ نیاز برای جذب هیات علمی از سوي دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در شهریور سال ۹۲ روی سامانه ثبت شده است. محمدرضا مردانی با بیان اینکه سامانه به طور رسمی از ۲۰ مرداد بسته […]

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم با اشاره به آغاز ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی، گفت: ۱۴ هزار و ۴۸۸ نیاز برای جذب هیات علمی از سوي دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در شهریور سال ۹۲ روی سامانه ثبت شده است.

محمدرضا مردانی با بیان اینکه سامانه به طور رسمی از ۲۰ مرداد بسته شده است، اظهار کرد: البته برخی دانشگاه‌ها که هنوز اعلام نیاز نکرده‌اند، می‌توانند با هماهنگی مرکز نسبت به ثبت نیازهای خود اقدام کنند. وی مهلت ثبت‌نام داوطلبان جذب اعضای هیات علمی در فراخوان شهریور ۹۲ را تا ۱۵ شهریور اعلام کرد.

مردانی درباره نحوه ثبت‌نام افراد در این فراخوان، تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که در سایت ایجاد شده است، در حال حاضر امکان انتخاب اولویت‌ها توسط افراد وجود ندارد، بنابراین داوطلبان فقط اطلاعات خود را ثبت كرده و برای انتخاب اولویت‌های خود، از ابتداي شهریور به سایت مراجعه کنند.

۲۶ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI