جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۲

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۲ در روز پنج شنبه ۲۴ مرداد ماه، گفت: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۲۱ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در این آزمون ۲۸۱ هزار و ۵۱۵ […]

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۲ در روز پنج شنبه ۲۴ مرداد ماه، گفت: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۲۱ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در این آزمون ۲۸۱ هزار و ۵۱۵ نفر ثبت‌نام کرده‌اند، اظهارکرد:‌ از این تعداد ۱۱۸ هزار و ۶۹ نفر معادل ۴۱٫۹۴ درصد داوطلبان زن و ۱۶۳ هزار و ۴۴۶ نفر معادل ۵۸٫۰۶ درصد مرد هستند.

وی افزود: این آزمون در هفت گروه آموزشی و ۷۴ کدرشته امتحانی در صبح و بعد ازظهر پنج شنبه ۲۴ مردادماه در ۱۴۳ شهرستان کشور برگزار می‌شود.

توکلی با اشاره به آزمون‌ صبح روز پنج‌شنبه ۲۴ مرداد ماه، گفت: آزمون داوطلبان ۲۰ کد رشته امتحانی شامل ۱۸ کد رشته فنی و مهندسی و دو کد رشته علوم پایه در صبح روز پنج‌شنبه و آزمون ۵۴ کد رشته امتحانی دیگر شامل ۱۸ کد رشته امتحانی علوم انسانی، هفت کد رشته هنر، ۱۵ کد رشته کشاورزی، ۱۲ کد رشته آموزش پزشکی و دو کد رشته دامپزشکی در بعد از ظهر روز پنج شنبه در حوزه‌های مربوطه برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: کارت شرکت در آزمون داوطلبان در روزهای ۲۱ تا ۲۳ مردادماه برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، بنابراین کلیه داوطلبان باید با ورود به سایت سازمان و وارد کردن اطلاعات خود نسبت به مشاهده و پرینت کارت خود اقدام کنند.

توکلی با تاکید بر اینکه برای حضور در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است، اظهارکرد: همچنین درهای ورودی جلسه امتحانی برای صبح راس ساعت هفت و بعد ازظهر راس ساعت ۱۴:۳۰ بسته خواهد شد و شروع فرایند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۷:۳۰ و آزمون بعد ازظهر از ساعت ۱۵ است و از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درهای ورودی ممانعت به عمل می‌آید.

۱۴ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :hossien

برام دعا کنید
قبول شم
🙂

KHAMENEI