دور جدید ترخیص داروها از گمرک از ۱۲ مرداد

خبرگزاری مهر خبر داد ، بانک مرکزی با اعلام برگزاری نشست اضطراری امروز چهارشنبه با وزارت بهداشت و گمرک درباره حل مشکل ترخیص دارو و رفع مشکلات از روز شنبه گفت: از روز شنبه هفته آینده نمایندگان ۳ دستگاه در گمرک فرودگاه امام مستقر می شوند. بانک مرکزی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های مسئول برای […]

خبرگزاری مهر خبر داد ، بانک مرکزی با اعلام برگزاری نشست اضطراری امروز چهارشنبه با وزارت بهداشت و گمرک درباره حل مشکل ترخیص دارو و رفع مشکلات از روز شنبه گفت: از روز شنبه هفته آینده نمایندگان ۳ دستگاه در گمرک فرودگاه امام مستقر می شوند.

بانک مرکزی با تاکید بر همکاری دستگاه‌های مسئول برای حل مشکلات دارویی و تجهیزات پزشکی اعلام کرد: مشکلات ترخیص دارو، مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی از روز شنبه دوازدهم مردادماه مرتفع خواهد شد.

در جلسه‌ای اضطراری که امروز چهارشنبه با حضور مسئولین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گمرک و بانک مرکزی برگزار شد مقرر گردید به منظور رفع مشکلات ترخیص دارو، مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی از روز شنبه دوازدهم مردادماه نمایندگان ۳ دستگاه یادشده در گمرک فرودگاه امام خمینی مستقر شوند.

۹ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI