اعلام نتایج کنکور ۹۲ از فردا در سایت Sanjesh.org

رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری۱۳۹۲فـــــردا ساعت۱۰صبح اعلام می شود. دکتر ابراهیم خدایی در نشست خبری با بیان این که ۹۲۴هزار نفر در آزمون امسال شرکت کردند که همه مجاز به انتخاب رشته هستند؛ افزود:۷۱۲هزار نفر در رشته های مختلف پذیرفته می شوند که۷۷درصد شرکت کنندگان است. به گفته دکتر خدایی […]

رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری۱۳۹۲فـــــردا ساعت۱۰صبح اعلام می شود.

دکتر ابراهیم خدایی در نشست خبری با بیان این که ۹۲۴هزار نفر در آزمون امسال شرکت کردند که همه مجاز به انتخاب رشته هستند؛ افزود:۷۱۲هزار نفر در رشته های مختلف پذیرفته می شوند که۷۷درصد شرکت کنندگان است.

به گفته دکتر خدایی در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم تجربی کنکور امسال، داوطلبان شهرستانی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند و در گروه های آزمایشی علوم انسانی سه نفر اول از استان تهران، در گروه آزمایشی هنر دو نفر اول از تهران هستند و نفر سوم از استان البرز (کرج) است و در گروه زبان های خارجی نفر اول از تهران و نفر دوم و سوم به ترتیب از مشهد و شیراز هستند.

۹ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :یگانه

تورو خدا لطف کنین و رتبه های ما رو اعلام کنید من دیگه خسته شدم اونقدر اومدم سایت سنجش هر روزم میام نوشته فردا اعلام میکنیم رشته ی من گرافیکه شاخه فنی حرفه ای.

نويسنده ديدگاه :دلنیا

میشه بگیدکی جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه های دولتی میاد؟بریم سردرسومشقمون

KHAMENEI