واریز ۲۰۰ هزار تومان به حساب بازنشستگان کشوری از امشب

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس، اسدالله عباسی با اعلام این مطلب اظهار داشت: تاکنون ۵ مرحله از مطالبات به مبلغ یک میلیون تومان به حساب بازنشستگان کشوری واجد شرایط واریز شده است. وی تصریح کرد: در ششمین مرحله نیز بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هماهنگی‌های به عمل آمده بانک عامل از ساعت […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس، اسدالله عباسی با اعلام این مطلب اظهار داشت: تاکنون ۵ مرحله از مطالبات به مبلغ یک میلیون تومان به حساب بازنشستگان کشوری واجد شرایط واریز شده است.

وی تصریح کرد: در ششمین مرحله نیز بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هماهنگی‌های به عمل آمده بانک عامل از ساعت ۲۴ امشب مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به حساب بانکی ۶۵۱ هزار بازنشسته مشمول واریز خواهد شد.

عباسی خاطرنشان کرد: با پرداخت این مرحله از مطالبات، در مجموع تاکنون از تعداد ۸۳۰ هزار بازنشسته مشمول مطالبات بالغ بر ۲۲۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری به طور کامل تسویه شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات مسئولان صندوق‌های بازنشستگی در حل مشکلات بازنشستگان و تسریع در پرداخت مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری گفت: تامین رفاه بازنشستگان و حل مشکلات معیشتی آنها از رویکردهای مهم و مورد توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه است که خوشبختانه اقدامات حمایتی صندوق بازنشستگی کشوری کاملا در این جهت انجام شده است.

۷ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI