سرقت گوشی به روش حواس پرتی

به گزارش پایگاه خبری پلیس، چند روز پیش ماموران تجسس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب تهران با شکایت مرد جوانی مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه گران قیمتش، تحقیق در این زمینه را آغاز کردند. شاکی به ماموران گفت وقتی گوشی خود را شارژ می کردم، دو نوجوان آن را سرقت و فرار کردند. در پی […]

به گزارش پایگاه خبری پلیس، چند روز پیش ماموران تجسس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب تهران با شکایت مرد جوانی مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه گران قیمتش، تحقیق در این زمینه را آغاز کردند.

شاکی به ماموران گفت وقتی گوشی خود را شارژ می کردم، دو نوجوان آن را سرقت و فرار کردند.

در پی شکایت مالباخته، ماموران با مشخصات ارائه شده از سوی وی، دو سارق نوجوان را دستگیر و در بازرسی از آنان شش دستگاه گوشی همراه و سه دستگاه شارژر کشف و متهمان را به کلانتری منتقل کردند.

دو نوجوان هفده ساله به نام مازیار و آرش اعتراف کردند مدتی است در سالن پایانه غرب گوشی های مسافران را سرقت می کنیم و شیوه کار ما به این نحو است که یکی از ما تلفن همراهش را به بهانه شارژ کردن به قسمت شارژ همگانی گوشی های تلفن همراه برده و دیگری با به حرف گرفتن صاحبان گوشی ها، حواس آنها را پرت کرده و با سرقت یکی از گوشی های گران قیمت از محل فرار می کردیم.

سرگرد محمود مالمیر، رئیس کلانتری ۲۰۶ پایانه غرب در این باره گفت: در این ارتباط تعدادی مالباخته به کلانتری مراجعه و شکایت کرده اند که پرونده ای در این زمینه تشکیل و به دادسرای ناحیه ۵ صادقیه ارسال شد. متهمان نیز به دلیل سن کم شان با دستور قضایی، به کانون اصلاح و تربیت تحویل داده شدند.

۵ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI