رویانیان : ۱۸۰ صندلی مخصوص در ورزشگاه آزادی و هتل بام رامسر را به رایگان برای پیشکسوتان اماده کرده ایم

محمد رویانیان از اختصاص یافتن ۱۸۰ صندلی ورزشگاه آزادی به پیشکسوتان پرسپولیس خبر داد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این موضوع اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که ۱۸۰ پیشکسوت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی صندلی مخصوص داشته باشند و هر زمان که خواستند بتوانند بازی تیم محبوب خود را از نزدیک […]

محمد رویانیان از اختصاص یافتن ۱۸۰ صندلی ورزشگاه آزادی به پیشکسوتان پرسپولیس خبر داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این موضوع اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم که ۱۸۰ پیشکسوت پرسپولیس در ورزشگاه آزادی صندلی مخصوص داشته باشند و هر زمان که خواستند بتوانند بازی تیم محبوب خود را از نزدیک ببینند. توافقاتی حاصل شده و انجام این کار در دست اقدام است.

وی گفت: پیش از این مشکلاتی وجود داشت و بعضا برخی پیشکسوتان حتی برای ورود به ورزشگاه دچار مشکل می‌شدند اما با اجرای این طرح پیشکسوتان عزیز که ارزش زیادی برای ما و باشگاه دارند بدون مساله خاصی وارد ورزشگاه می‌شوند و در جایگاه مخصوص خود می‌نشینند.

رویانیان در ادامه گفت: همچنین طبق توافقی که بین شرکت پیشکسوتان و هتل بام رامسر انجام شده است، پیشکسوتان می‌توانند هر زمان که خواستند به همراه خانواده خود به این هتل بروند و به طور رایگان از امکانات آن استفاده کنند.

۵ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI