قتل وحشتناک دختران پس از تجاوز جنسی با اسید

به گزارش CNN ، چارلز سارجنت همراه سه نفر از همدستان دیگرش خدمتکارانی را برای رسیدگی به نظافت و تهیه غذا استخدام می کردند، اما پس از چند روز خدمتکار بیچاره را مورد ضرب و جرح و تجاوز جنسی قرار می دادند. این گروه پس از تجاوز و شکنجه خدمتکاران، آنها را به زیرزمین برده […]

به گزارش CNN ، چارلز سارجنت همراه سه نفر از همدستان دیگرش خدمتکارانی را برای رسیدگی به نظافت و تهیه غذا استخدام می کردند، اما پس از چند روز خدمتکار بیچاره را مورد ضرب و جرح و تجاوز جنسی قرار می دادند.

این گروه پس از تجاوز و شکنجه خدمتکاران، آنها را به زیرزمین برده و با اسید به قتل می رساندند و در نهایت آنان را تکه تکه کرده و جسدشان را درون نایلون می ریختند.

پس از اعتراض همکاران سارجنت به پلیس مبنی بر خارج نشدن خدمتکاران و تقاضای دوباره برای استخدام نیروی جدید، پلیس در جریان این جنایت هولناک قرار گرفت و در عملیات هماهنگ از سوی شرکت خدماتی و خدمتکاران تمامی عوامل این باند مخوف دستگیر و روانه زندان شدند.

پس از دستگیری اعضای باند، پلیس هنگام جستجوی زیرزمین اجساد قربانیان را داخل کیسه های پلاستیکی کشف کرد. این جنایتکاران ماه آینده محاکمه می شوند.

۱ مرداد ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI