پرچم دار ۴۱ مگاپیکسلی نوکیا رونمایی شد + عکس

نوکیا بتازگی پرده از چهره یکی از پرچمدارانش برداشت که در سه کلمه می‌توان آن را توصیف کرد: دوربین، مگاپیکسل و ۴۱٫ لومیا ۱۰۲۰ نام جدیدترین و پیشرفته‌ترین گوشی هوشمند نوکیاست که سازنده فنلاندی آن چشم امید به موفقیت آن دوخته است. از آن جهت که نوکیا در مقایسه با سازندگان دیگر سهم کمتری را […]

نوکیا بتازگی پرده از چهره یکی از پرچمدارانش برداشت که در سه کلمه می‌توان آن را توصیف کرد: دوربین، مگاپیکسل و ۴۱٫

لومیا ۱۰۲۰ نام جدیدترین و پیشرفته‌ترین گوشی هوشمند نوکیاست که سازنده فنلاندی آن چشم امید به موفقیت آن دوخته است. از آن جهت که نوکیا در مقایسه با سازندگان دیگر سهم کمتری را از بازار فروش گوشی هوشمند در اختیار دارد، در این اواخر تلاش کرده با مانور روی قابلیت عکاسی گوشی‌های خود، خریداران بیشتری را جذب کند. به همین دلیل روی لومیا ۱۰۲۰ شاهد هستیم که شش لنز کارل زایس که در پشت آنها یک حسگر بسیار بزرگ ۴۱ مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر و نرم‌افزار اختصاصی عکاسی نوکیا موسوم به PureView خودنمایی می‌کند، که وظیفه پردازش تصاویر را به عهده دارد.

این دوربین مجهز به زوم سه برابر با کیفیت، فوکوس خودکار و دستی، فلاش دوگانه و لرزش‌گیر لنز است. در کنار این امکانات نوکیا نرم‌افزار عکاسی دوربین را به نوعی طراحی کرده که تمام تنظیمات عکاسی را به آسانی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در کنار عکاسی، این دوربین قابلیت فیلمبرداری با وضوح HD1080p به سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه را دارد. با این حال کیفیت ۴۱ مگاپیکسلی این دوربین آن قدر عکس‌های بزرگی ثبت می‌کند که کاربرد چندانی برای بیشتر افراد ندارد؛ از همین رو دوربین لومیا ۱۰۲۰ عکس‌هایش را در نهایت در قالب یک تصویر پنج مگاپیکسلی با کیفیت بالا ذخیره می‌کند که بزرگ کردن آن چیزی از کیفیتش کم نمی‌کند.

۳۱ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI