اعتراض امام جمعه اهل تسنن زاهدان به پیامک توهین آمیز ایرانسل/سند

مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان روز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه با متهم ساختن شرکت ایرانسل به اهانت به عمر گفت: “در مسابقه یکی از شرکتهای وابسته به ایرانسل به بزرگان اسلام اهانت شده است و توصیه من به همه شرکتها این است که هرگز اسباب تفرقه و نارضایتی مردم را فراهم نکنند. […]

مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان روز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه با متهم ساختن شرکت ایرانسل به اهانت به عمر گفت: “در مسابقه یکی از شرکتهای وابسته به ایرانسل به بزرگان اسلام اهانت شده است و توصیه من به همه شرکتها این است که هرگز اسباب تفرقه و نارضایتی مردم را فراهم نکنند.

” وی افزود: “ایرانسل باید از ملت ایران و از جامعه شیعه و سنی به دلیل این اهانت عذرخواهی کند. زیرا به هر مذهبی که اهانت بشود برای همه مردم ناگوار است.”شرکت ایرانسل به مناسبت ماه رمضان در یک مسابقه پیامکی از عمر با عنوان “فریب خورده شیطان” نام برده بود که این مسئله با اعتراض شدید اهل سنت در شهرهای مختلف ایران روبرو شد. در همین حال کمپین سراسری تحریم ایرانسل در فیس بوک اعلام کرده است که تا زمان عذرخواهی رسمی شرکت ایرانسل از مردم ایران به فعالیت اعتراضی خود در چارچوب فعالیتی مسالمت آمیز و بدون خشونت و قانونمند ادامه خواهد داد.

این کمپین از مسئولان جمهوری اسلامی خواسته است تا با عوامل این اهانت و تفرقه میان شیعه و سنی به طور جدی برخورد کنند.

۳۰ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :رسول

حالا چی شده مگه وهابی جماعت میاد به مقدسترین اعتقادات ما توهین میکنه مولوی عبدالجمید و مجید اعتراضی میکنن؟ به شهید شهاته تعرض میکنن حرفی نمیزنن حالا چی شده خوبه که جواب عمر نبوده
از این اشتباها پیش میاد ماهم قصد تفرقه افکنی نداریم حتما یه اشتباهی بوده زیاد جدی نگیرید

واقعاً برای شما و امسال شماها متاسفم ، اگر میدانستید حضرت عمر(رض) کیست هیچوقت نمی گفتید”حالا مگر چی شده”!!!
همین شماها هستید که وحدت میان شیعه و سنی را از بین می برید.

نويسنده ديدگاه :خلیل

چطور به خودتون اجازه توهین کردن میدهید اونم به بزرگترین مرداسلام کسی که اسلام رو به ایرانیان شناساند خیلی براتون متاسفم خداجواب کارتونو بده. امیدوارم به زودی عذرخواهی کنی وگر نه خدای عمر(رض) از بینتون میبره….یاالله

نويسنده ديدگاه :زهرا

بزرگترین مرد اسلام حضرت محمد ص بودن ن جناب عمر… بله درسته جناب عمر ایرانیان رو مسلمون کرد اما از راهی ک حتی پیامبر ص تو اوج قدرت و شوکت انجام ندادن. پیامبر ص ب پادشاهان کشورهای دیگه نامه نوشتن و دعوتشون کردند ب اسلام اما لشکر کشی نکردن و چهره ی خشن و مستبدی رو از ذدن اسلام ب جای نذاشتن. ک حالا با هر غیر مسلمونی بحث میکنی میگه ایرانیها ب زور شمشیر مسلمون شدن.

نويسنده ديدگاه :کرد نیوز

جناب رسول خان! امیدوارم که هدفت تفرقه افکنی نباشد ولی اینو بدون که:اولاً چرا نام یکی از امامان اهل تشیع بصورت اشتباهی نوشته نشد و اگر نوشته می شد چه می کردید؟ ثانیاً شُرَیح قاضی هم جزو تابعین است و مورد احترام اهل سنت. پس با این حساب مسابقه یا از اول اشتباه بوده یا اینکه چیزی پشت پرده پنهان است.

نويسنده ديدگاه :محمد

كردنيوز گلم:))امامي ما معصوم بدون در جريان كه هستي
و ثانيا خوب اتفاق ديه اين همه به معصومين توهين ميشه اينورو اونور كسي صداش در نمياد حالا يهو صداي شما در اومده

نويسنده ديدگاه :محمد

این فقط یک مسابقه پیامکی بوده.ضمنان اگر شخصیت ایشان (عمر) به این بزرگی بود لااقل از پیامبر خجالت میکشید و جای کسی رو که برای تولدش دیوار کعبه شکافت رو نمی گرفت….

KHAMENEI