نیما نکیسا : اشتباه کردم گفتم پول میگیرم بازی میکنم

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس، نیما نکیسا در پایان دیدار منتخب ۹۸ و تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه اعلام کرده بود باید برای حضور در این بازی پول بگیرد، گفت: اشتباه کردم این حرف را زدم. سوال برای من جور دیگری مطرح شده بود. وی افزود: ما نمی‌توانستیم در این […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس، نیما نکیسا در پایان دیدار منتخب ۹۸ و تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه اعلام کرده بود باید برای حضور در این بازی پول بگیرد، گفت: اشتباه کردم این حرف را زدم. سوال برای من جور دیگری مطرح شده بود.

وی افزود: ما نمی‌توانستیم در این بازی برنده شویم، این بازیکنان افتخار آفرینی کردند. نمی‌توانستیم آنها را ببریم و اصلا از لحاظ بدنی آماده نبودیم. این بازی کار قشنگی بود. خاطره‌ها برای‌مان یادآوری شد. امیدوارم تیم ملی در ادامه کارهایش را با قدرت ادامه دهد و در جام جهانی به موفقیت برسد.

همچنین افشین پیروانی در مورد این بازی گفت: فوتبال جدیدی بود و برای اولین بار یک بازی ۳۰ دقیقه برگزار شد. خودتان دیدید شرایط بازی چطور شد و بهتر است که در این ارتباط حرفی نزنیم. برای تیم ملی در ادامه آرزوی موفقیت می‌کنم.

۳۰ تیر ۱۳۹۲ |
KHAMENEI