فاجعه/دستگیری زنان روسپی ایرانی در مالزی

در تازه ترین گزارش پلیس مالزی در مورد دستگیری و بازداشت زنان روسپی، به حضور تعدادی از زنان ایرانی نیز اشاره شده است. به گزارش پایک نیوز به به نقل از خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، پلیس مالزی در آخرین عملیات دستگیری زنان روسپی، از دستگیری بیش از ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفرخبر داده است. بنا […]

در تازه ترین گزارش پلیس مالزی در مورد دستگیری و بازداشت زنان روسپی، به حضور تعدادی از زنان ایرانی نیز اشاره شده است.

به گزارش پایک نیوز به به نقل از خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، پلیس مالزی در آخرین عملیات دستگیری زنان روسپی، از دستگیری بیش از ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفرخبر داده است.

بنا به این گزارش، در بین روسپی های بازداشت شده، ویتنام با ۳ هزار و ۴۵۶ نفر در رده اول و کشورهای چین، تایلند، اندونزی، فیلیپین، هند، میانمار، ازبکستان و کامبوج در رده های بعدی قرار دارند.

پلیس مالزی همچنین گزارش کرده که در این حملات شماری از زنان ایرانی نیز به جرم روسپی گری بازداشت شده اند، هرچند به تعداد آنها اشاره ای نشده است.

این دومین خبر مربوط به حضور زنان روسپی ایرانی در مالزی است. سال گذشته برای اولین بار پلیس مالزی از بازداشت ۱۵ زن ایرانی و یمنی به اتهام فحشا در یکی از کلاب های شبانه شهر کوالالامپور خبر داده بود.

سن زنان از ۱۹ تا ۳۰ سال گزارش شده و به نظر می رسد این افراد از طریق یک شبکه بین المللی قاچاق زنان و دختران وارد مالزی شده اند.

۲۸ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI