تبلیغ محصولات جنسی با پیامک های تبلیغاتی انبوه + عکس

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خلیج فارس : ماجرای پیامک‎های تبلیغاتی ابعاد جدیدی یافته تا جایی که برخی شهروندان بوشهری از دریافت پیامک تبلیغ محصولات جنسی ابراز نارضایتی می کنند. برخی شهروندان در تماسی از ارسال پیامک انبوه با موضوع تبلیغ محصولات جنسی بانوان طی روزهای گذشته خبر داده و ابراز نارضایتی کرده و […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خلیج فارس : ماجرای پیامک‎های تبلیغاتی ابعاد جدیدی یافته تا جایی که برخی شهروندان بوشهری از دریافت پیامک تبلیغ محصولات جنسی ابراز نارضایتی می کنند.

برخی شهروندان در تماسی از ارسال پیامک انبوه با موضوع تبلیغ محصولات جنسی بانوان طی روزهای گذشته خبر داده و ابراز نارضایتی کرده و می گویند: نبودن نظارت بر پیامک های تبلیغاتی به جایی رسیده که شاهد دریافت تبلیغ محصولات جنسی روی گوشی ها هستیم، فارغ از اینکه این فرد زن است یا مرد؛ پیر است یا جوان یا حتی نوجوان…

آنها پیامکی را در اختیار «خلیج فارس» گذاشته اند که با شماره شناسه مراکز ارسال پیامک های انبوه ارسال شده و به گفته خودشان در پرس و جو از دوستان، ظاهرا آنها نیز چنین پیامی را دریافت کرده اند.

یکی از دریافت کنندگان این پیامک با انتقاد از ارسال پیامک‌های تبلیغاتی محصول جنسی، می گوید: این شیوه تبلیغ آن هم بدون درنظر گرفتن سن و جنس مخاطب، ممکن است به تلفن نوجوان خانواده نیز رسیده و منجر به کنجکاوی وی در موضوعی شود که ضرورتی برای وی نداشته و خوشایند والدین نباشد.

وی با بیان اینکه به دریافت پیامک های تبلیغاتی در شبانه روز و وقت و بی وقت عادت کرده ایم و ارسال پیام برای عدم دریافت این پیامک ها نیز بی تاثیر بوده، بیان کرد: ولی ارسال پیامک محصولات جنسی که اخیرا روی گوشی برخی شهروندان بوشهری ارسال شده نوبر است و انتظار می رود مسئولان مانع این چنین تبلیغاتی شوند که سن و جنسیت مخاطب برایشان اهمیت ندارد.

گفتنی است بهمن ماه پارسال نیز پیامک تبلیغ یک محصول جنسی مردانه روی گوشی شماری از شهروندان بوشهری ارسال شده بود که پس از اعلام نارضایتی از این اتفاق، مدیرعامل مخابرات استان گفت: مسئولیت ارسال پیامک های انبوه با مراکزی است که مجوز آن را دریافت کرده اند، با این حال، اتفاق اخیر پیگیری و به مراکز مربوطه تذکر داده شده تا شاهد تکرار چنین پیامک هایی نباشیم.

۲۸ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI