راز قتل دختری را که فقط پدر میدانست

مردی که در پی سوء ظن به دخترش، او را کشته و جسدش را دفن کرده بود، همراه پسرش از سوی پلیس کرمان دستگیر شد. به گزارش جام‌جم، سرهنگ هوشنگ پوررضاقلی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: زمستان سال گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی، از گم شدن دختر شانزده ساله‌اش خبر داد و […]

مردی که در پی سوء ظن به دخترش، او را کشته و جسدش را دفن کرده بود، همراه پسرش از سوی پلیس کرمان دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ هوشنگ پوررضاقلی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: زمستان سال گذشته مردی با حضور در پلیس آگاهی، از گم شدن دختر شانزده ساله‌اش خبر داد و برای یافتن او درخواست کمک کرد. در تحقیق از خانواده دختر گمشده معلوم شد او برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است. در حالی که جستجو در این باره ادامه داشت، پس از شش ماه از زمان حادثه، ماموران اطلاع یافتند دختر نوجوان کشته شده است.

وی افزود: با اطلاعات به دست آمده، ماموران به پدر و برادر دختر گمشده ظنین شده و از آنها بازجویی کردند که پدر خانواده به قتل اعتراف و عنوان کرد دخترش را کشته و پسرش از این ماجرا خبر داشته است.

پور رضا‌قلی یادآور شد: در تحقیق از عامل جنایت معلوم شد، پدر در پی سوء ظن به دخترش، او را بشدت کتک زده و سپس با انتقال به مزرعه‌، وی را با شلیک گلوله به قتل رسانده و پس از دفن جسد، با شکایت دروغین مدعی شده فرزندش گم شده است. بنابراین گزارش، با کشف جسد دختر نوجوان و انتقال آن به پزشکی قانونی، برای پدر و برادر او قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.

بر چسب ها
۲۵ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI