مسلمان شدن زن مسیحی در تجمع اعتراضی طرفداران محمد مرسی

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسيده از قاهره پايتخت مصر حاکي از آن است که يک زن مسيحي با حضور در تجمع هواداران “محمد مرسي”‌ رئيس جمهور برکنار شده مصر که دو روز پيش در قاهره برگزار شد، مسلمان شدنش را اعلام کرد. اين زن مسيحي بعد از دريافت ميکرفون، دقايقي […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسيده از قاهره پايتخت مصر حاکي از آن است که يک زن مسيحي با حضور در تجمع هواداران “محمد مرسي”‌ رئيس جمهور برکنار شده مصر که دو روز پيش در قاهره برگزار شد، مسلمان شدنش را اعلام کرد.

اين زن مسيحي بعد از دريافت ميکرفون، دقايقي به انتقاد از کودتاي نظامي انجام شده عليه دولت “محمد مرسي”‌ پرداخت و سپس گفت:‌ بنده در دوران رياست آقاي مرسي با دين مبين اسلام آشنا شدم و رفتار اسلامي وي در حکومت داري، مرا مجذوب اسلام کرد.

اين زن تازه مسلمان شده افزود:‌ بر همين اساس تصميم گرفتم که مسلمان شوم و رفتار و منشم را نيز اسلامي کنم. أشهد أن لا إله إلا الله و أشهد أن محمد رسول الله …

پس از اينکه اين مسيحي تازه مسلمان شده،‌ اين جملات را بيان کرد،‌ فرياد تکبير هواداران مرسي در فضا پخش شد و هزاران نفر از آنان با شعار سر دادن، او را مورد تحسين قرار مي دادند.

کليپ اظهارات و مسلمان شدن اين زن مسيحي در سايت هاي عرب زبان و فضاي مجازي به طور گسترده منتشر شده و مخالفان و موافقان زيادي را در پي داشته است.

مخالفان اين اقدام، ضمن انتقاد از اين زن مسيحي به خاطر دفاعش از “محمد مرسي”،‌ اعلام کردند که مرسي فقط در ظاهر اسلامي بوده و نام اخوان المسلمين را به يدک مي کشيد در حالي که رفتار و اقدامات وي اسلامي نبوده است.

۲۴ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ناشناس

اين زن مسيحي جزو همان زن هاي هرزه جهاد نكاح بوده كه به شو رشيان سوري فرستاده شده بود و شو رشيان سوري أنها را برهنه تيرباران كردند خوب دلشان را زده بود ،ولي اين ماموريتش مال مصري ها بوده تا طرف داران مرسي أمريكا يي را داغ كنه تا كشور مصر در اشوب بأشد تا إسرائيلها إز اين اشوب ماهي زنده توي تور كنند ولي فكر كنم اين زن خبر داشته كه مرسي بمب تو كليسا ي مصر ميزاره و به خانه ها و محله هاي شيعه نشين مصر دستور حمله ميده عجب اين مرسي دين وكراماتي تو كراواتش دارد

KHAMENEI