شیاد دخترباز در مشهد دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متهم این پرونده در آخرین مرحله از اجرای نقشه مکارانه خود پس از برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه و ارسال پیامک‌های عاشقانه به دختری ۱۵ ساله به او وعده ازدواج داده بود. وی ادامه داد:‌ این فرد با جلب […]

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، احد کریمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متهم این پرونده در آخرین مرحله از اجرای نقشه مکارانه خود پس از برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه و ارسال پیامک‌های عاشقانه به دختری ۱۵ ساله به او وعده ازدواج داده بود.

وی ادامه داد:‌ این فرد با جلب اعتماد این دختر نوجوان و به بازی گرفتن احساسات طعمه خود، به بهانه این که به پول نیاز دارد و اگر مشکل مالی‌اش را حل کند به خواستگاری او می‌آید؛ این متهم شیاد همچنین برای اطمینان بیشتر دختر نوجوان چند برگه سفته نیز با اسم و رسم جعلی امضا و در اختیارش گذاشته است.

کریمی در ادامه بیان کرد: متهم النگوی طلای این دختر نوجوان را گرفته و متواری شده و دیگر به تلفن‌های دختر نوجوان پاسخی نداده است.

فرمانده انتظامی مشهد عنوان کرد:‌ این دختر که در برابر سئوال پدر و مادرش مبنی بر چگونگی مفقود شدن النگوی طلای خود پاسخ قانع کننده‌ای نداشت و ناچار شده واقعیت را بگوید و با اعلام شکایت آنها متهم پرونده دستگیر شد.

وی اظهار کرد: تحقیقات از این فرد که احتمال می‌رود افراد زیادی را با این شیوه فریب داده باشد توسط افسران آگاهی کلانتری ۳۹ مشهد آغاز شده است.

کریمی خاطرنشان کرد: متاسفانه فاصله‌های عاطفی و ضعف‌ مهارت نه گفتن به خواسته‌های دیگران که از ناآگاهی والدین از روش‌های صحیح فرزندپروری و شیوه‌های کنترل غیرمستقیم فرزندان ناشی می‌شود سبب شده تا دختر نوجوان در خارج از کانون خانواده به دنبال مامن و نقطه اتکایی باشد و به این راحتی فریب بخورد.

فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: پدران و مادران باید در کانون خانواده با صمیمیت و با اعتماد دوسویه فضای رفاقتی را ایجاد کنند تا فرزندان مسائل و مشکلات خود را بدون ترس و استرس در خانواده مطرح و با شور و مشورت حل و فصل کنند.

۲۴ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI