مشت حنیف عمران زاده از عصبانیت حرکات فرهاد مجیدی

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا : تمرین امروز استقلال در حالی برگزار شد که محمد قاضی، فرهاد مجیدی و هاشم بیک‌زاده در طول بازی فوتبال مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند. تمرین امروز استقلال ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد. در ۱۰ دقیقه نخست این تمرین بازیکنان زیر نظر حاج قاسم به حرکات کششی و نرمش […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا : تمرین امروز استقلال در حالی برگزار شد که محمد قاضی، فرهاد مجیدی و هاشم بیک‌زاده در طول بازی فوتبال مورد تشویق تماشاگران قرار گرفتند.

تمرین امروز استقلال ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد.

در ۱۰ دقیقه نخست این تمرین بازیکنان زیر نظر حاج قاسم به حرکات کششی و نرمش پرداختند و در ادامه پاسکاری ترکیبی و دویدن میان موانع در دستور کار بازیکنان استقلال قرار گرفت.

در حالی که نیم ساعت از شروع تمرین گذشته بود بازیکنان استقلال در دو گروه به فوتبال درون تیمی پرداختند. محمد قاضی در این دیدار با یک شوت دیدنی دروازه تیم مقابل را باز کرد و مورد تشویق هواداران استقلال قرار گرفت.

همچنین هاشم بیک‌زاده در طول این دیدار مورد تشویق هواداران استقلال قرار گرفت.

از دیگر نکات جالب این دیدار حرکت فرهاد مجیدی بود. فرهاد مجیدی با جا گذاشتن عمران‌زاده و سیاوش اکبرپور موجبات تشویق خود را از سوی تماشاگران فراهم کرد که با خطای سیاوش اکبرپور متوقف شد. در این هنگام حنیف عمران‌زاده که به نظر می‌رسید از این مسئله ناراحت است، توپ را با دست برداشت و محکم به زیر آن زد و موجب خنده تماشاگران استقلال شد.

همچنین پژمان نوری نیز در این دیدار با یک شوت زیر طاق دروازه تیم مقابلش را باز کرد و به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد.

امیر قلعه‌نویی به همراه سایر اعضای کادر فنی استقلال تمرین امروز را از نزدیک تماشا کرد.

همچنین حمید بابازاده در طول تمرین امروز با مهدی رحمتی و سایر دروازه‌بانان استقلال به تمرین اختصاصی پرداخت.

خسرو حیدری در تمرین امروز همراه امیر حاج قاسم بدنساز استقلال در حال تمرین اختصاصی بود.

حدود ۲۰۰ تماشاگر تمرین امروز استقلال را از نزدیک تماشا کردند.

تمرین ساعت ۱۹:۴۵ به پایان رسید.

۲۳ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI