آب بازی دوباره دختران و پسران در پارک ایران + تصاویر

طی هفته گذشته با فراخوان های متعدد شبکه های اجتماعی در فضای مجازی خصوصا “فیس بوک”، مراسم آب بازی در پارک ایران زمین عظیمیه برگزار شد. این مراسم که از ساعت ۱۶ در شمال این پارک (ایران زمین) با حضور مختلط دختران و پسران جوان آغاز شد تا ساعت ۱۹/۳۰ ادامه یافت. به گزارش کرج […]

طی هفته گذشته با فراخوان های متعدد شبکه های اجتماعی در فضای مجازی خصوصا “فیس بوک”، مراسم آب بازی در پارک ایران زمین عظیمیه برگزار شد.

این مراسم که از ساعت ۱۶ در شمال این پارک (ایران زمین) با حضور مختلط دختران و پسران جوان آغاز شد تا ساعت ۱۹/۳۰ ادامه یافت.

به گزارش کرج رسا، به گفته شاهدان محلی، این کارناوال ۳ ساعته که در حضور مامورین انتظامی برگزار شد در نهایت با دستگیری حدود ۵۰ نفر از شرکت کنندگان توسط ناجا به پایان رسید، که بعد از انتقال این افراد به کلانتری ۱۴ رسالت واقع در سه راهی شهرک اوج، خانواده های دستگیر شدگان که در حدود ۵۰۰ نفر بوده اند با تجمع در محل این کلانتری با سر دادن شعار های هنجارشکنانه خواستار آزادی بازداشت شدگان شدند که در نهایت این تجمع با مداخله ی نیروهای اداره آگاهی و یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان کرج در ساعت ۲۴ پایان یافت.

بر چسب ها
۱۶ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :حسین

وا مگه گناه کردن؟

نويسنده ديدگاه :دارا

آره عزیزم این دیگه چه کاریه !!!!!!!!!!!!حیف آب نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :shahnaz

یه مشت آدم بیکار و الاف >اه خوشم نمیاد

نويسنده ديدگاه :بهرام

نه بیچاره ها

نويسنده ديدگاه :!

شادی گناهه

نويسنده ديدگاه :ناشناس

شادی گناه نیست شادی با این وضع گناهه

KHAMENEI