گفتگوی عجیب بی بی سی با فرد جیگرخوار + عکس

تلویزیون بی بی سی در گزارش خود گفت: جنگ سوریه به شدت خشن است، یکی از شورشی ها که زودتر از بقیه سلاح به دست گرفت شهرت وحشتناکی پیدا کرده است، ابوصقار را شورشی آدم خوار می دانند بی راه هم نمی گویند اینجا روی جنازه یک سرباز دشمن ایستاده و بدنش را می شکافد […]

تلویزیون بی بی سی در گزارش خود گفت: جنگ سوریه به شدت خشن است، یکی از شورشی ها که زودتر از بقیه سلاح به دست گرفت شهرت وحشتناکی پیدا کرده است، ابوصقار را شورشی آدم خوار می دانند بی راه هم نمی گویند اینجا روی جنازه یک سرباز دشمن ایستاده و بدنش را می شکافد دل و جگرش را می خورد، بعد از گاز زدنش فیلم می گیرند.

ابوصقار می گوید: بایستی این کار را می کردم ما باید دشمن را بترسانیم و تحقیر کنیم همانطور که آنها با ما رفتار می کنند آنها حالا دیگر جرات نمی کنند جایی باشند که ابوصقار هست.

وی می گوید:اگر به ما کمک نکنند و با ایجاد منطقه پرواز ممنوع و ارسال سلاح های سنگین از ما حمایت نکنند کارهای بدتری هم خواهیم کرد کجایش را دیدید.

بی بی سی می افزاید: این حرف او را چه طور می توان تفسیر کنیم بگوییم مردی است که از اول مشکل روانی داشته است، اما شاید واکنش ها به رفتار او جالب تر باشد آن موقع قطارانش برایش هورا کشیدند اما حالا هم رزمان همراهش از آنچه او انجام داد شرمنده اند.

یک سوال جالب چرا او را دستگیر نکردند؟ فرمانده ارتش آزاد سوریه می گوید: آنچه را که ابوصقار انجام داد محکوم می کند اما ما یک ارتش انقلابی هستیم نه یک ارتش منظم، اگر ارتش منظمی می بودیم او را اخراج می کردیم.

۱۶ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :hossien

چرا دوست دارید دروغ بگید
این چیزی که خورد فکر کنم قلب بود نه جیگر
خیلی دوست دارید شباهتش بدید به هندجگر خوار 😐
دروغ نگید لطفا

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

حسین خان شما چرا حالا اینقدر حرص میخوری
ببخشید مارو

KHAMENEI