امروز آخرین روز انتقال دانشجویان در دانشگاه آزاد

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرنگار مهر، ایروان مسعودی اصل – معاون دانشجویی دانشگاه آزاد با اعلام این خبر افزود: مهلت ارائه درخواست متقاضیان نقل و انتقال دانشگاه آزاد از ۱۶ خرداد ۹۲ آغاز شده بود و امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه به پایان می‌رسد. وی یادآور شد: امکان انتقال در مقاطع کاردانی، کارشناسی و […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرنگار مهر، ایروان مسعودی اصل – معاون دانشجویی دانشگاه آزاد با اعلام این خبر افزود: مهلت ارائه درخواست متقاضیان نقل و انتقال دانشگاه آزاد از ۱۶ خرداد ۹۲ آغاز شده بود و امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه به پایان می‌رسد.

وی یادآور شد: امکان انتقال در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد و تنها دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ممنوع الانتقال هستند.

مسعودی اصل اضافه کرد: تکمیل فرم شماره یک توسط دانشجوی متقاضی و تحویل آن به معاونت دانشجویی واحد یا مرکز آموزشی مبدأ در موعد مقرر به همراه مدارک مثبته لازم، بررسی درخواست متقاضی توسط واحد مبدأ برابر اسناد و مدارک مثبته و با رعایت مفاد آیین‌نامه نقل و انتقالات دانشگاه از جمله موارد ثبت و نحوه بررسی درخواست است.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت: با توجه به جدول هم ترازی، نقل و انتقال دانشجویان در واحدهای تراز بالا به پایین دانشگاه آزاد تنها نیازمند هماهنگی بین دانشگاههای مبدا و مقصد و نقل و انتقال در دانشگاههای دارای تراز پایین به بالا علاوه بر هماهنگی دو دانشگاه مبدا و مقصد دبیر هیات امنای آن استان نیز باید اعمال نظر کنند.

وی خاطرنشان کرد: نقل و انتقال شامل ورودی های جدید نمی شود و این عده از دانشجویان باید یک ترم را در دانشگاه یا از طریق مرخصی تحصیلی یا ادامه تحصیل ثبت نام کنند و در واقع دانشجو محسوب شوند و پس از یک ترم درخواست مهمانی یا انتقالی داشته باشند.

۱۶ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI