پیش فروش ۷ خودروی شرکت ایران خودرو

عبداله بابایی با اشاره به اینكه شركت ایران خودرو برای تثبیت بازار و اطمینان به مردم مبنی بر این كه تحریم ها هیچ آسیبی به روند تولید و قیمت نخواهد زد ، شرایطی فراهم كرده است تا مشتریان هر محصول را به صورت قطعی از طریق سایت ایران خودرو خریداری كنند، اظهارداشت: متقاضیان با انتخاب […]

عبداله بابایی با اشاره به اینكه شركت ایران خودرو برای تثبیت بازار و اطمینان به مردم مبنی بر این كه تحریم ها هیچ آسیبی به روند تولید و قیمت نخواهد زد ، شرایطی فراهم كرده است تا مشتریان هر محصول را به صورت قطعی از طریق سایت ایران خودرو خریداری كنند، اظهارداشت: متقاضیان با انتخاب نوع و قیمت خودرو ،دغدغه ای از لحاظ نامشخص بودن قیمت خودرو تا زمان تحویل نخواهند داشت.

بابایی ضمن بیان این مطلب كه خودروها با قیمت مشخص و با قیمت مصوب در سایت فروش گروه صنعتی ایران خودرو عرضه می شود،افزود: پژو ۴۰۵ اس ال ایكس با استاندارد یورو ۲ به مبلغ ۲۳۱ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال وپیش پرداخت ۲۰۸ میلیون ریال و تحویل ۷۵ روزه و سمند ال ایكس ای اف ۷ بنزینی قیمت قطعی ۲۷۹میلیون ۸۰۰هزار ریال و با پیش پرداخت ۱۹۰میلیون ریال و تحویل ۶۰روز خواهد بود.

وی اضافه كرد:سمند ال ایكس بنزینی با قیمت قطعی ۲۶۷میلیون ریال و مبلغ پیش پرداخت ۲۱۰میلیون ریال با زمان تحویل ۶۰روزه است . البته پژو۴۰۵ جی ال ایكس بنزینی با قیمت قطعی۲۵۱میلیون ۸۰۰هزارریال و ودیعه پرداخت آن ۱۸۰میلیون ریال با تحویل ۶۰روزه می باشد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تصریح كرد :پژو۴۰۵ جی ال ایكس دوگانه سوز به قیمت ۲۶۶میلیون ۶۰۰هزار ریال و پیش پرداخت ۲۱۰میلیون ریال با تحویل ۹۰روزه عرضه می شود و پیش فروش قطعی پژو پارس ال ایكس با موتور تی یو ۵ با قیمت ۳۳۶میلیون ریال و پیش پرداخت ۲۸۵میلیون ریال و تحویل آن ۹۰روزه خواهد بود.

به گفته بابایی پژو پارس دوگانه سوز با قیمت قطعی ۳۱۲میلیون ۸۰۰هزار ریال و پیش پرداخت ان ۲۸۰میلیون ریال و با تحویل ۹۰روزه عرضه می شود.البته تمامی خودروهای عرضه شده به استثنای خودرو پژو۴۰۵ اس ال ایكس دارای استاندارد یورو۴ هستند

۱۵ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI