دختر چهارمحال بختياري با بوسيدن زبان مار کبري رکورددار گينس شد!

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از باشگاه خبرنگاران: فرزندان علي غلامي اجنکي، مارگير اهل چهارمحال و بختياري با ۱۲ ساعت ماندن در آکواريوم مارهاي سمي ، رکورد جهاني را شکستند. فائزه و غلامرضا غلامي، در اين مدت مشغول بازي با ۳۰ مار سمي شدند؛ اين نوجوانان اکنون حکم ثبت اين رکورد در کتاب جهاني گينس […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از باشگاه خبرنگاران: فرزندان علي غلامي اجنکي، مارگير اهل چهارمحال و بختياري با ۱۲ ساعت ماندن در آکواريوم مارهاي سمي ، رکورد جهاني را شکستند.

فائزه و غلامرضا غلامي، در اين مدت مشغول بازي با ۳۰ مار سمي شدند؛ اين نوجوانان اکنون حکم ثبت اين رکورد در کتاب جهاني گينس را از آن خود کرده و تنديس طلاي جهان را دريافت کرده اند .

فائزه غلامي، رکورد بوسيدن نوک زبان مار کبري را هم در کتاب گينس به ثبت رسانده است .

علي غلامي ارجنکي که دارنده مجوز صيد مارهاي سمي و غير سمي از سازمان حفاظت از محيط زيست و مراکز علمي پژوهشي ايران است، نمونه هايي از خزندگان نقاط مختلف کشور را در اختيار دانشگاها و پژوهشگاههاي کشور قرار مي‌دهد.

اين فرد علاقمند به محيط زيست، مشغول پژوهش بر روي فيزيولوژيک مارهاي سمي ايران است و از طريق شبکه هاي اينترنتي، با ديگر علاقمندان به حيات وحش ايران و جهان ارتباط دارد.

علي غلامي ارجنکي لوح هاي تقديري را از مراکز و نهادهاي مخلتف، از جمله مرکز تحقيقات پلاسماي دارد و با موسسه رازي همکاري مي‌کند.

خانواده ارجنکي هم اکنون در باغ خزندگان اصفهان مستقر هستند و تمام خزندگان خود را در اختيار تمام عموم بازديدکنندگان گذاشتند.

۱۰ تیر ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :اميرحسين

عجب وجودي داره !!!

نويسنده ديدگاه :مهدی (پ)

باعث افتخار واقعاً ثبت رکورد پرخطر از یک ایرانی

KHAMENEI