کنجد زنی روی نان ممنوع شد

مدیر بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: کارخانه‌های تولیدی و بنکداری‌های سطح عرضه روغن خوراکی به شدت مورد پایش قرار می‌گیرند. به گزارش ظهور۱۲، مجتبی فراهانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ برای بازرسی از واحدهای تولید آرد و خبازی‌ها بازرسان ویژه و دوره دیده‌ای به کار گرفته‌ایم. وی گفت: در این برهه از […]

مدیر بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: کارخانه‌های تولیدی و بنکداری‌های سطح عرضه روغن خوراکی به شدت مورد پایش قرار می‌گیرند.
به گزارش ظهور۱۲، مجتبی فراهانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ برای بازرسی از واحدهای تولید آرد و خبازی‌ها بازرسان ویژه و دوره دیده‌ای به کار گرفته‌ایم.

وی گفت: در این برهه از زمان هیچ گونه افزایش قیمت آرد و گندم نخواهیم داشت و به همین تناسب هیچ افزایش قیمتی در نان ایجاد نخواهد شد.

مدیر بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره تغییر سایز، تغییر وزن و کنجدزنی روی نان گفت: این کار از لحاظ قانونی تخلف محسوب می‌شود و در صورتی که سفارش خود مشتری نیز باشد این کار نباید انجام شود و با نانوایی هایی که این گونه سفارش‌ها را انجام می‌دهند به شدت برخورد می‌کنیم.

فراهانی درباره تفاوت قیمت روغن خوراکی در سطح توزیع با قیمت مصوب افزود: تفاوت قیمت در سطح توزیع تخلف است و به شدت در حال کنترل بازار هستیم. این کنترل در حدی است که حواله‌های روغن کارخانه‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند.

۱۰ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI