دستگیری ۳ جاسوس امریکایی و انگلیسی در سوریه

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، نیروهای ارتش سوریه در ادلب واقع در شمال این کشور سه تروریست مسلح که تابعیت غیر سوری داشتند دستگیر کردند. از این سه نفر یک نفر زن بوده که با یک خودروی بدون پلاک در جاده ادلب به حارم در حرکت بودند که توسط نیروهای […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، نیروهای ارتش سوریه در ادلب واقع در شمال این کشور سه تروریست مسلح که تابعیت غیر سوری داشتند دستگیر کردند.

از این سه نفر یک نفر زن بوده که با یک خودروی بدون پلاک در جاده ادلب به حارم در حرکت بودند که توسط نیروهای ارتش سوریه دستگیر شدند.

ماموریت جاسوسی سه تبعه غیر سوری در شمال سوریه

نیروهای ارتش سوریه پس از دستگیری این سه نفر چند دستگاه کامپیوتر و دو قبضه تفنگ روسی و نیز نقشه مواضع نظامی ارتش سوریه در ادلب را از آنان کشف و ضبط کرد.

این سه نفر ماموریت جاسوسی داشته و در نظر داشتند با جمع آوری اطلاعات از مواضع نظامی نیروهای سوری، آن را هدف قرار دهند.

همچنین تروریست های مسلح یک ایست بازرسی نظامی را در مسیر ادلب به سرمین هدف قرار دادند که زخمی شدن تعدادی از نیروهای ارتش سوریه را به دنبال داشت.

بر اعلام خبرنگار ما، این افراد مسلح «نیکول لین مانشفیلد» متولد ۱۹۸۰ در ایالت میشیگان آمریکا، «علی المناصیفی» تبعه انگلیس متولد ۱۹۹۰ در لندن و سومین فرد نیز بدون مدارک است

۹ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI