فرانک ریبری پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد

ظهور۱۲ : فرانک ریبری تاکید کرد از بودن در جمع باواریایی‌ها و زندگی در شهر مونیخ خوشحال است و علاقه‌ای برای رفتن به رئال‌مادرید ندارد. هافبک فرانسوی بایرن‌مونیخ که پیش از این تا آستانه حضور در سانتیاگو برنابئو پیش رفته بود به نظر می‌رسد با پر رنگ‌تر شدن نقش زین‌الدین زیدان در فصل نقل و […]

ظهور۱۲ : فرانک ریبری تاکید کرد از بودن در جمع باواریایی‌ها و زندگی در شهر مونیخ خوشحال است و علاقه‌ای برای رفتن به رئال‌مادرید ندارد.

هافبک فرانسوی بایرن‌مونیخ که پیش از این تا آستانه حضور در سانتیاگو برنابئو پیش رفته بود به نظر می‌رسد با پر رنگ‌تر شدن نقش زین‌الدین زیدان در فصل نقل و انتقالات و اختیاراتی که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه به وی داده، احتمال حضورش در رئال‌مادرید برای فصل ۱۴- ۲۰۱۳ قوت گرفته است.

ریبری به رادیو «RMC» فرانسه گفت: اگر زیدان با من تماس بگیرد به او می‌گویم که من احساس خیلی خوبی در بایرن دارم و فکر می‌کنم او هم من را درک خواهد کرد. پیش از این هم در آستانه پیوستن به رئال بودم ولی این اتفاق نیفتاد. در نهایت از اینکه در بایرن‌مونیخ ماندم خیلی راضی و خوشحالم.

مهاجم ۳۰ ساله سرخپوشان مونیخ که به تازگی با این تیم به قهرمانی در رقابت‌های بوندس‌لیگا آلمان و لیگ قهرمانان اروپا رسیده تا ماه ژوئن ۲۰۱۵ با باورایایی‌ها قرارداد دارد ولی معتقد است می‌تواند این قرارداد را حتی تا ۲ سال دیگر تمدید کند.

۸ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI