قیمت دلار و انواع ارزهای رایج ۹۲/۳/۸

بانک مركزی نرخ تمامی ارزها را امروز چهارشنبه در مركز مبادلات ارزی اعلام كرد كه بر این اساس، نرخ مبادلاتی دلار افزایش و یورو و پوند کاهش یافته است. به گزارش مهر، بانک مركزی امروز چهارشنبه نرخ تمامی ارزها را در مركز مبادلات ارزی اعلام كرد كه بر این اساس نرخ مبادلاتی دلار افزایش و […]

بانک مركزی نرخ تمامی ارزها را امروز چهارشنبه در مركز مبادلات ارزی اعلام كرد كه بر این اساس، نرخ مبادلاتی دلار افزایش و یورو و پوند کاهش یافته است.

به گزارش مهر، بانک مركزی امروز چهارشنبه نرخ تمامی ارزها را در مركز مبادلات ارزی اعلام كرد كه بر این اساس نرخ مبادلاتی دلار افزایش و یورو و پوند نسبت به روز گذشته كاهش داشته است.

قیمت هر دلار آمریكا امروز در مركز مبادلات ارزی۲۴ هزار و ۷۸۰ ریال، هر پوند ۳۷ هزار و ۲۵۱ ریال و هر یورو ۳۱هزار و ۸۷۱ ریال تعیین شد.

بانک مركزی امروز نرخ هر فرانک سوئیس را ۲۵ هزار و ۴۳۰ ریال، كرون سوئد را ۳ هزار و ۶۹۰ ریال، یوان چین را ۴ هزار و ۴۰ ریال، روپیه هند را۴۴۲ ریال، نرخ هر یكصد ین ژاپن را ۲۴ هزار و ۳۰۰ ریال و هر یک هزار وون كره جنوبی را ۲۲ هزار ریال اعلام كرد.

نرخ هر لیر تركیه نیز ازسوی بانک مركزی در مركز مبادلات ارزی،۱۳ هزار و ۳۱۴ ریال، هر روبل روسیه ۷۸۶ ریال و ریال قطر ۶ هزار و ۸۰۵ ریال اعلام شد.

۸ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI