جاسازی مواد مخدر و مشروبات الکلی درون اسباب‌بازی

یکی از اعضای باندی که در قالب اسباب‌بازی مواد مخدر و مشروبات الکلی را از ترمینال های مسافربری در کشور توزیع می‌کردند، شناسایی و دستگیر شد. به گزارش ظهور۱۲، از چندی قبل ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در جریان توزیع مواد مخدر از طریق بسته های ارسالی از تعاونی های مسافربری قرار گرفتند. […]

یکی از اعضای باندی که در قالب اسباب‌بازی مواد مخدر و مشروبات الکلی را از ترمینال های مسافربری در کشور توزیع می‌کردند، شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش ظهور۱۲، از چندی قبل ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در جریان توزیع مواد مخدر از طریق بسته های ارسالی از تعاونی های مسافربری قرار گرفتند. ماموران برای مقابله با این موضوع اقدام به آموزش انبارداران تعاونی های مسافربری کردند و از آنها خواستند در صورت مشاهده مواد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

در همین رابطه دوم خرداد ماموران کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب در جریان جابجایی یک بسته مشکوک قرار گرفتند. انباردار یکی از تعاونی ها با مراجعه به ماموران گفت: پسر جوانی بسته مشکوکی را برای ارسال به غرب کشور آورده بود که پس از اینکه من به موضوع مشکوک شدم و خواستم بسته را باز کنم او با برداشتن بسته متواری شد.

در ادامه ماموران پس از ۳۰ دقیقه تعقیب و گریز توانستند متهم را شناسایی و در بازرسی از او دو بسته را که حاوی چند عروسک بود، کشف کردند. با شکافتن عروسک ها ماموران موفق شدند ۸۴ گرم ماده مخدر شیشه را کشف و ضبط کنند.

متهم ۲۸ ساله به نام مهدی با انتقال به کلانتری در بازجویی های تخصصی گفت: به همراه سایر همدستان مواد مخدر و مشروبات الکلی را در داخل اسباب‌بازی جاسازی کرده و بعنوان بار از طریق تعاونی های مسافربری به سایر استان ها ارسال می کردیم.

سرگرد محمود مالمیر رئیس کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب با اعلام این خبر گفت: متهم برای شناسایی سایر همدستانش در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

۷ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI