کشف ۴۰ هزارعدد برگ قمار در رضوانشهر

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رضوانشهر از کشف ۴۰ هزارعدد برگ توتو در این شهرستان خبر داد. به گزارش ظهور۱۲ سرهنگ مجید حسینی دراین‌باره گفت: در پی اجرای خواسته مردمی مبنی ارتقاء امنیت در شهرستان رضوانشهر، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف پاک سازی نقاط آلوده و برخورد با هنجارشکنان اجرا شد. حسینی افزود: در اجرای […]

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رضوانشهر از کشف ۴۰ هزارعدد برگ توتو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ظهور۱۲ سرهنگ مجید حسینی دراین‌باره گفت: در پی اجرای خواسته مردمی مبنی ارتقاء امنیت در شهرستان رضوانشهر، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف پاک سازی نقاط آلوده و برخورد با هنجارشکنان اجرا شد.

حسینی افزود: در اجرای این طرح از ۳۶ واحد صنفی بازدید شد و در این بازدید ۴۰ هزارعدد برگ توتو که مربوط به پیش بینی فوتبال است به همراه مقداری مواد مخدر و مشروبات الکلی کشف شد.

وی همچنین از توقیف ۱۷ دستگاه موتورسیکلت و خودرو به علت ایجاد ناهنجاری صوتی و حرکت غیرمتعارف رانندگان آن خبر داد .گفت: دو متهم تحت تعقیب نیز در این طرح دستگیر که به مراجع قضایی منتقل شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رضوانشهر از مردم خواست، در صورت علم و اطلاع از هرگونه ناهنجاری مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

بر چسب ها
۷ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI