با پدران نامزدهای ریاست جمهوری یازدهم آشنا شوید + تصاویر

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از دانا ، آدم هایی که این روزها صدای دوربین خیلی ها را درآورده اند ۸نامزدی هاستند که نه زاده ثروت اند و نه قدرت، کسی ار بین ما هستند. محمدحسن جلیلی، پدر سعید جلیلی، معلم سال‌های رفته و مدیر بیست‌ساله دبستان شهید نواب صفوی ناحیه یک مشهد. آقای جلیلی […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از دانا ، آدم هایی که این روزها صدای دوربین خیلی ها را درآورده اند ۸نامزدی هاستند که نه زاده ثروت اند و نه قدرت، کسی ار بین ما هستند.

محمدحسن جلیلی، پدر سعید جلیلی، معلم سال‌های رفته و مدیر بیست‌ساله دبستان شهید نواب صفوی ناحیه یک مشهد. آقای جلیلی چند سالی می‌شود که روزهای بازنشستگی‌اش را در مشهد سپری می‌کند.

مرحوم رضا حداد عادل، پدر غلامعلی حداد عادل ، به تبعیت از شغل پدر کامیون دار بود و در صنعت حمل و نقل فعالیت می‌کرد.

مرحوم نجف رضایی میرقائد پدر محسن رضایی میرقائد کاگر شرکت نفت بوده است او در سن ۱۱۲ سالگی در سال ۱۳۷۸ دار فانی را وداع گفت.

مرحوم اسدالله فریدون روحانی پدر حسن روحانی از کاسبان قدیمی در بازار سرخه سمنان و نماینده مراجع تقلید از زمان آیت الله العظمی بروجردی در سرخه بوده است وی در سن ۹۳ سالگی دار فانی را وداع گفت.

مرحوم میرزا احمد عارف پدر محمد رضا عارف، متولد ۱۳۰۶ از بازاریان اصیل یزد در زمان حیاتش به کار فرش فروشی می‌پرداخت و پیش از انقلاب منزل ایشان یکی از پایگاه های انقلابیون در یزد بوده است.

مرحوم سید رضا غرضی پدر محمد غرضی متولد ۱۲۷۸ در نوجوانی کشاورز بود، در جوانی به پارچه فروشی در مغازه کوچکش پرداخت و در میانسالی از پایه گزاران صنعت نساجی در اصفهان شد.

حسین قالیباف، پدر محمد باقر قالیباف این روزها به دلیل بالا رفتن سن خانه نشین است. او سالهای پیش از این را در مغازه نانوایی اش نانوایی می کرده و قبل از آن خشکبار فروشی داشته است حالا چند وقتی می‌شود که با اجاره مغازه اش روزگار می‌گذراند.

مرحوم علی اصغر ولایتی پدر علی اکبر ولایتی در سال ۱۲۷۹ به دنیا آمد، کارمند دولت و مدرس قرآن بود او در سال ۱۳۵۹ از دنیا رفت.

رئیس جمهور آینده ایران فرزند یکی از اینهاست ، کسی از میان ما، کسی نزدیکه به زندگی ما…

۷ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI