فواید معجزه آسای روغن ماهی در درمان دردهای مفصلی

معجزه روغن ماهی در تسکین دردهای مفصلی پزشکان استرالیایی تاکید کردند شواهد روزافزون و معتبر نشان می‌دهند مصرف مقادیر اندکی از روغن ماهی به صورت روزانه دردهای مفصلی را در مبتلایان به اوستئوآرتریت تسکین می‌دهد.  این پزشکان در یک ارزیابی جدید و دو ساله نشان دادند که روغن ماهی در کاهش درد و التهاب ناشی […]

معجزه روغن ماهی در تسکین دردهای مفصلی
پزشکان استرالیایی تاکید کردند شواهد روزافزون و معتبر نشان می‌دهند مصرف مقادیر اندکی از روغن ماهی به صورت روزانه دردهای مفصلی را در مبتلایان به اوستئوآرتریت تسکین می‌دهد.

 این پزشکان در یک ارزیابی جدید و دو ساله نشان دادند که روغن ماهی در کاهش درد و التهاب ناشی از عارضه اوستئوآرتریت (التهاب استخوانی – مفصلی) مفید است.

به گزارش روزنامه دیلی میل، گروهی از متخصصان از چندین دانشگاه و بیمارستان مختلف در استرالیا و تاسمانی با مطالعه روی ۲۰۰ بیمار با میانگین سنی ۶۰ سال به این نتایج دست یافته‌اند.

آنها دریافتند افرادی که دوز کمتری روغن ماهی مصرف می‌کنند در مقایسه با بیمارانی که دوز بالای این مکمل را می‌خورند، خیلی کمتر دچار درد زانو می‌شوند. در این گزارش تایید شد که دوز کمتر این مکمل تاثیر بهتری در کاهش درد زانو دارد.

۶ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI