مذاکره مجید جلالی برای سرمربیگری در یک تیم انگلیسی

همشهری آنلاین:سرمربی سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که مذاکرات خوبی را با نماینده باشگاه برایتون انگلیس داشته است، گفت: رفتن من به تیم برایتون افتخار شخصی نیست و برای کل فوتبال ایران است. مجید جلالی در خصوص آخرین وضعیت مذاکرات خود با باشگاه تراکتورسازی تبریز به مهر گفت: من نقطه نظراتم را […]

همشهری آنلاین:سرمربی سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان این که مذاکرات خوبی را با نماینده باشگاه برایتون انگلیس داشته است، گفت: رفتن من به تیم برایتون افتخار شخصی نیست و برای کل فوتبال ایران است.

مجید جلالی در خصوص آخرین وضعیت مذاکرات خود با باشگاه تراکتورسازی تبریز به مهر گفت: من نقطه نظراتم را در اختیار مدیرعامل این باشگاه قرار دادم که قرار شد در هیات مدیره مورد بررسی قرار گیرد. ظاهرا هیات مدیره این باشگاه دوشنبه شب تشکیل جلسه می‌دهد و در این باره تصمیم گیری می‌کند.

وی درباره مذاکراتش با نماینده یک باشگاه انگلیسی اظهار داشت: با باشگاه برایتون که در مرحله پلی‌آف حضور داشت و در حال صعود به لیگ برتر بود وارد مذاکره شده‌ام. البته این تیم در پلی‌آف به کریستال پالاس باخت و در لیگ قهرمانی ماندنی شد. فعلا در حال گفتگو هستیم و اگر به یک جای مستمر رسید درباره جزییات آن بیشتر خواهم گفت.

سرمربی سابق تیم فولاد خوزستان افزود: حدود ۴۰ روز پیش بود که از این باشگاه یک ایمیلی دریافت کردم. آنها از من رزومه خواسته بودند که ارسال کردم و در مرحله بعد مذاکرات شروع شد. نماینده این باشگاه که یک فرد ایرانی بود هفته گذشته به تهران سفر کرد و به طور کامل گفتگو کردیم و طرفین در حال بررسی شرایط هستند.

جلالی ادامه داد: در مذاکراتم با این تیم خیلی جلو رفتم و در صورتی که آنها روی سایت خود اسم و تصویر مرا منتشر کنند پس از آن درباره جزییات مذاکرات صحبت می‌کنم. البته این را بگویم که رفتن من به فوتبال انگلیس یک افتخار شخصی نیست و به کل فوتبال ایران تعلق دارد.

۶ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI