تروریست جگرخوار سوری زخمی شد

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از الحدث نیوز، تلویزیون محلی سوریه گزارش داد که خالد احمد ملقب به ابو صقار تروریست جگرخوار سوری که چندی پیش قلب یکی از عناصر ارتش سوریه را در برابر دوربین‌ها خورده بود، در جریان درگیری با ارتش سوریه در شهر القصیر زخمی شده است. ابو صقار پیش از این […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از الحدث نیوز، تلویزیون محلی سوریه گزارش داد که خالد احمد ملقب به ابو صقار تروریست جگرخوار سوری که چندی پیش قلب یکی از عناصر ارتش سوریه را در برابر دوربین‌ها خورده بود، در جریان درگیری با ارتش سوریه در شهر القصیر زخمی شده است.

ابو صقار پیش از این در گفتگو با مجله آمریکایی تایم اذعان کرده بود که بعد از کشته شدن سرباز سوری، وی را مثله کرده و قلب وی را جدا کرده و به دندان کشید.

ابو صقار یکی از عناصر ارتش موسوم به آزاد سوریه است. اخیرا نواری ویدیویی منتشر شد که نشان می‌داد ابو صقار از سرکردگان گروهک موسوم به “گردان عمر فاروق” پس از مثله کردن پیکر یکی از سربازان سوری، قلب او را بیرون می کشد و به دندان می گیرد.

سازمان دیده‌بان حقوق بشر در واکنشی ضعیف به این ویدیو، از این گروه‌ها می‌خواهد که نیروهای خود را از ارتکاب چنین جنایتهایی باز دارند.

با وجود افشای مکرر جنایات این گروه ها و انتشار ویدیوها و تصاویر و خبرهای این جنایات، کشورهای غربی و هم پیمانان منطقه ای آنها به ویژه قطر، عربستان و ترکیه همچنان بر ادامه کمکهای تسلیحاتی، لجستیکی، آموزشی و مالی به این تروریستها، پافشاری می کنند.

۵ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI